מדריך שימושי להזמנת פסלי אבן

0
65

מזה אלפי שנים בני האדם בוחרים בפסלים כאמצעי להנצחה והעברת מסרים. פיסול באבן הוא כלי לקידום תדמיתי של עסק, הנצחה ועיצוב אווירה. חברת אבנים – אמנות באבן של טל חזן מתמחה בייצור של כל סוגי הפסלים הסביבתיים החל מיצירות אומנות ועד ספסלים ואנדרטאות. אם אתם מעוניינים בפסל סביבתי ייחודי בעבור חצר הבית, בית עסק, אתר נופש או אתר הנצחה – חייגו אל טל חזן ואל תמהרו להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

מחירים של פסלים סביבתיים

עשו לעצמכם כלל שלא למהר להתפתות למחירים זולים. הבחירה הנכונה תתבסס על סקר שוק, חומר גלם איכותי ועמיד, עיצוב מקצועי ומראה שתואם את החזון שלכם. הסוג של האבן משמעותי למחיר וגם לעמידות. כדאי לתת עדיפות לאבן איכותית ועמידה שתואמת את האקלים המקומי ואינה דורשת תחזוקה רבה. פסלים סביבתיים הופכים לחלק מהנוף. יש לכם הזדמנות לשלב בעיצוב של המרחב משהו משלכם.

מה זה בכלל פיסול באבן?

עבודות פיסול באבן מתבססות על עבודה עם אבן. שימו לב, פיסול מקצועי באבן אינו כולל הדבקה. אנשי המקצוע מפסלים באבן בטכניקה שאינה דורשת הדבקה. הפסל משמר את המראה הטבעי המרהיב של האבן ומבליט את היופי הטבעי שלה. סלע גולמי ישמש בסיס לפסלי אבן בכל גודל. מלאכת הפיסול כוללת גילופים, שיוף, חריטה. חברת אבנים – אמנות באבן של טל חזן מתמחה בעיצוב פסלים בכל הסגנונות. הפיסול מחייב היכרות עם כלי העבודה, התכונות של האבן, היתרונות והחסרונות. הניסיון מבטיח את בחירת האבן המתאימה ביותר לכל פרויקט.

פיסול באבן שלב אחר שלב

  1. עיצוב הפסל בהתאם לצרכים ולציפיות שלכם (שיתוף פעולה מלא).
  2. בחירת האבן המתאימה לתנאי השטח, לתקציב ולסגנון העיצוב.
  3. קביעת טכניקת הפיסול והעיצוב.

אלו אבנים ישראליות משמשות לפיסול סביבתי?

האבנים הנפוצות לשימוש בפיסול אבן הן אבן חברון, אבן סלייב, אבני בזלת שחורות, אבן גליל, אבן מצפה רמון. ניתן להשתמש גם באבנים מיובאות. אבן חברון היא הבחירה הזולה והנפוצה ביותר. יש לאבן חברון גוון קרם מעודן. אבן סלייב היא אבן דולמיט עם גוונים של ורוד ואדום. אבן בזלת בצבע שחור פחות מתאימה לפיסול ומשמשת בעיקר לעיצוב אנדרטאות (מחזיקה מעמד שנים רבות). אבן גליל מתאימה לפיסול, הצבעים שלה נעים בין צהבהב ועד אפור. ייבוא של אבנים מחו"ל מתמקד בשיש טורקי וגרניט. את סוג האבן נבחר בהתאם על פי תנאי השטח, הדרישות וסגנון העיצוב המבוקש. פיסול באבן קשה עשוי להיות ממושך יותר אך התוצאה תהיה מדויקת יותר.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here