כיצד נבחר אינסטלטור איכותי לתיקון?

0
49

אינסטלטור מקצועי הינו אחראי על אחת מן המערכות הכי חשובות שלמעשה אי אפשר להתקיים בלעדיה, בין אם המים באסלה שלכם לא יורדים טוב, הזרם באמבטיה חלש, הכיורים לא עובדים כמו שצריך, יש לכם סתימות, הצפות וכו' שירותיו של אינסטלטור מיומן הינם הכרחיים במקרה זה. כמו כן בשביל לבחור אינסטלטור מקצועי יש לשים לב למספר פרמטרים כמו למשל:

  • ההתמחות- מהי ההתמחות של האינסטלטור, באילו צנרות הוא יודע לטפל וכן מהי ההכשרה שלו.
  • וותק- ניסיון הינו פרמטר חשוב, שכן נרצה לוודא שהאינסטלטור שלנו הינו בעל ניסיון.
  • אמינות- אמינות הינה גורם חשוב שכן חשוב שנוודא שהינו אדם אמין וישר ומאמין בשקיפות.
  • המלצות- נבקש לקבל המלצות אותו האינסטלטור שכן ככל שנראה ונקבל המלצות טובות יותר יעלו הסיכויים שנבחר בו כאיש המקצוע שלנו.

לשם כך תוכלו לפנות לחברת ש.ש יסודות בע"מ אשר הינה בהנהלתו של שי ששון אשר הינו קבלן רשום אשר מתמחה במגוון עבודות שיפוצים כמו, אינסטלציה, איטום חדרי רחצה, טיפול ברטיבות, החלפת צנרות, ריצוף וחיפוי, הקמת קירות גבס, הנמכת תקרת גבס, צבע שליכט ועוד. בחרבה יספקו עבורכם שירות מקצועי ואיכותי תוך תודעת שירות מדהימה ועמידה בלוח זמנים קפדני וכן גם חומרי גלם איכותיים.

לבחור את האדם הנכון

בשביל לבחור אינסטלטור בת"א יש לבחור באינסטלטור אשר אנו מכירים ואשר יודע לטפל במגוון רחב של תקלות תוך כך שהוא מאמין בשקיפות, אמינות ויושרה מול לקוחותיו. אחד הדברים החשובים בבחירת אינסטלטור אלו הן ההמלצות עליו שהוא אכן איש מקצוע אמין ושהוא אכן יודע לטפל בבעיה שלשמה הזמנו אותו וכן שהוא לוקח את המחירים ההוגנים ביותר עבור הטיפול שלו בנושא שלשמו הזמנו אותו, בנוסף גם נרצה שהאינסטלטור שלנו יהיה זמין ויגיע אלינו במהרה על מנת שנוכל להמשיך לחיות חיינו ברצף.

האיש האיכותי עבורנו

אינסטלטור בראשון חשוב שהיה מקצועי, אמין וכן שיגיע מהר ללקוח שלו תוך כך שהוא יודע בדיוק כיצד לטפל בבעיה תוך כך שהוא משקף את הלקוח במה שנגרם וכן משתמש בחומרים איכותיים לתיקון הבעיה וכן גם לוקח מחיר נורמלי עבור התיקון. כמו כן נרצה לוודא שאנו בוחרים את האינסטלטור המתאים ביותר עבורנו וזאת מתוך עיר גדולה כמו ראשון, לשם כך נרצה לשמוע המלצות אודות האינסטלטור ועל ידי כך נוכל לוודא את עבודותיו ולדעת שהוא אכן אמין. לשם כך תוכלו לפנות לחברת ש.ש יסודות אשר אצלה תקבלו ניסיון של מעל 30 שנים בתחום תוך הקפדה על צוות מיומן ואיכותי, מחירים הוגנים, שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, שירות אדיב ועוד, בחברה מעניקים שיפוצים ואינסטלציה בארץ ובחו"ל. לפרטים נוספים צרו קשר

במספר הטלפון שלנו: 050-8355584 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here