3 סיבות מדוע כדאי לכם לרכוש מכונת נספרסו

0
743

לא פוקחים את העיניים ללא כוס הקפה שלכם? מכורים לאספרסו, לפולי הקפה, לטעם העשיר והארומה שאין שנייה לה ולכל הקשור בעולם הקפה באופן כללי?

כאשר שותים קפה בדרך הנכונה, ניתן להיעזר בקפה בצורה יעילה כחלק מהבריאות הכללית ומתכנית הכושר שלכם. מחקרים רבים שנעשו ברחבי העולם כבר הוכיחו את יתרונותיו הבריאותיים של הקפה והשפעתו על צמצום הסיכוי ללקות בסוכרת מסוג 2, מחלת אלצהיימר (בשל תרכובת הקיימת בקפה יוצרת אינטראקציה עם הקפאין), סרטן הערמונית ועוד.

בעולם, ישנן קורסים ותארים (!) שלמים העוסקים בקפה. איננו ממליצים לכם לרוץ ולעשות דוקטורט בתחום כמובן, אלא רק לרכוש מכונת קפה נספרסו ולשדרג את חווית שתיית הקפה בעשרות מונים. ישנם פרמטרים רבים להכנת הקפה המושלם – דרגת חימום החלב על שלל סוגיו, דרגת חימום המים, קלייה מוצלחת, טחינה טובה של הקפה, בישול במידה הנכונה נספרסו  תחסכו כאב ראש מיותר ותוכלו לדאוג שכל הקריטריונים לקפה המושלם יהיו שם בלחיצת כפתור אחת. מעבר לכך, כוס קפה הכי בסיסית בבית קפה עולה בממוצע כשניים עשר שקלים, באמצעות השימוש במכונת קפה נספרסו ביתית – החיסכון לכיס הוא אדיר! הנה מספר סיבות מדוע כדאי לרכוש מכונת נספרסו:

איכות

לקפה איכותי אין מתחרים, בדיוק כמו יין מייקב, בירה מחבית או גבינה קשה ממחלבה. נספרסו היא חברת הקפה המובילות והחזקות בתחום מכונות הקפה. המשקה האהוב – קפה הוא מוצר שאתם שותים ומכניסים לגופכם לפחות פעם ביום אם לא יותר, על כן ראוי שיהיה ברמת קלייה וטחינה מהגבוהות בתחום. עם מכונת נספרסו תוכלו להיות בטוחים ובטוחות שהאיכות של המכונה לא נופלת משאר המתחרים ואף עולה עליהם, וקיבלה חותמת איכות של טובי המומחים בתחום הקפה בארץ ובעולם.

חיסכון כספי

הגעתם לבית הקפה וביקשתם  מהבריסטה "הפוך מפורק על סויה בלי קצף חלש וקטן" עד כה נשמע נפלא, אך מה עם אלמנט המחיר שמתווסף לקפה הריחני? עם מכונת קפה נספרסו תוכלו להרכיב את הקפה שיתאים במדויק לטעמכם וגם לחסוך בעלויות. במקום 12 שקלים בבית הקפה הממוצע לקפה הפוך קטן (שלא נדבר על גדול או קר), תוכלו להרכיב לכם את הקפה האהוב, חם או קר, חלש או חזק בעלות שממוצע מסתכמת ב – 2 שקלים בלבד.

טעם וארומה

ריח הקפה האופייני לו כל כך, הופך אותו למוצר שבלתי אפשרי לוותר עליו אפילו ליום אחד. כמה מתסכל לקבל בבית הקפה קפה שרוף? עם מכונת קפה נספרסו תדעו שאתם לא מתפשרים לרגע על טעמו הדומיננטי והעוצמתי של הקפה ובתוספת הריח המהפנט, מה אפשר לבקש יותר?

עם מכונת הקפה של נספרסו תוכלו לבחור מהי דרגת החוזק המועדפת עליכם, סוג טחינה וקלייה מועדפים, ואפילו דרגת קפאין. למי שמעדיף נטול קפאין כדי לישון כל הלילה באופן חלק או להפך מי שחייב זריקת אנרגיה מעוררת.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here