תביעה נגד משרד הביטחון

תביעה נגד משרד הביטחון
קרדיט - freepik

תביעות נגד משרד הביטחון מוגשות בדרך כלל על ידי משרתים בצבא, אזרחים עובדי צה"ל או מי שכבר השתחרר ויש לו עניין כלשהו שאינו פתור וקשור לדברים שקרו במהלך השירות הצבאי שלו. תביעה נגד משרד הביטחון חייבת להיות מוגשת אחרי בחינה מעמיקה ויסודית של המקרה על ידי עורך דין או עורכת דין צבאיים שמכירים את ההתנהלות של המשרד על אגפיו ומדוריו השונים ויכולים לייעץ אודות הדרך הנכונה והמושכלת להתמודד עם כל עניין שקרה. במידה ואכן יוחלט להגיש תביעה הם ייצגו את הלקוח שפנה אליהם ויעשו כל שביכולתם על מנת לסיים את הפרשה כשידם על העליונה.

באילו נושאים יכולה לעסוק תביעה נגד משרד הביטחון?

לא מעט חיילים או קצינים יכולים להיות משרתי בצבא או משוחררים משירות צבאי ולהרגיש שנעשה להם עוול כזה או אחר במהלך השירות. תביעה נגד הצבא היא בעצם תביעה נגד משרד הביטחון ולכן המשרד יהיה הכתובת שאליה צריך יהיה להפנות את התלונות והתביעות המשפטיות. רוב התביעות המוגשות נגד משרד הביטחון קשורות בדרך כלל לאגף השיקום ולתשובות שליליות שמקבלים משוחררים רבים לבקשותיהם להיות מוכרים כנפגעים, נכי צה"ל או ככאלה שנשארה להם טראומה בגין אירועים שהם חוו בזמן ביצוע פעילות מבצעית במהלך השירות. חשוב מאד בתביעות מסוג זה להיות מיוצגים על ידי עורכי דין צבאיים.

החשיבות של עבודה קפדנית ומחושבת

תביעה נגד משרד הביטחון היא לא תביעה שמגישים בקלות ראש ויש חשיבות גבוהה לקבלת ייעוץ פרטני מעמיק ויסודי מצד עורך דין צבאי בטרם קבלת כל החלטה בנוגע לעניין שעל הפרק. תיעוד או מסמכים שיש בידיו של החייל או המשוחרר משירות ייבדקו לעומק ועורך הדין ימליץ על הדרך שעל פי חוות הדעת המקצועית שלו ולאור הניסיון שלו תהיה הכי נכונה להתנהל בה. בדרך זו מובטח שהוא מקבל ייעוץ מקצועי ברמה גבוהה שעליו יוכל להתבסס.

עורכת הדין הצבאית ריקי ישי היא הכתובת שלכם לקבלת ייעוץ פרטני מקצועי בנוגע לתלונה או טענה שיש לכם כלפי התנהלות משרד הביטחון ומומלץ לפנות אליה לייעוץ.

מאמרים נוספים
מצלמות אבטחה לעסק
עבירות רכוש מסבות נזק כספי ותדמיתי לעסק, מצלמות אבטחה לעסק...
טיפול בחרדה חברתית
חרדה חברתית היא מסוג אותם הדברים שלכאורה אפשר לחיות איתם....
עורך דין קניית דירה
עורך דין קניית דירה
עורך דין קניית דירה מטפל בנושאים שונים הקשורים בעסקה כזאת....
מנהל צי רכב
מנהל צי רכב אחראי על ניהול תחום הרכבים והנהגים בארגונים,...
אוכמניות
עד פני כמה שנים פירות יער מסוגים שונים לא היו...
עורך דין קניית דירה
תביעה נגד משרד הביטחון
תביעות נגד משרד הביטחון מוגשות בדרך כלל על ידי משרתים...
הוצאת צו ירושה
צו ירושה הוא מסמך הכרחי לכל מי שזכאי לחלק מעיזבון...
להתקין את הפרקט המושלם ללא כל חשש
שיפוץ ועדכון הבית, או בית העסק, הן מחשבות שרצות לנו...
איך לטפל בנקע בקרסול?
אחת מפציעות הרגליים השכיחות ביותר בכל גיל היא נקע בקרסול....
ייעוץ פיננסי
לא כולנו עוסקים באופן מקצועי בתחום הכספים והפיננסים אך עם...
דילוג לתוכן