תאונת דרכים היא לא סוף העולם – כשיש לכם ליווי משפטי מקצועי

0
291

תאונת דרכים היא אירוע ממש לא נעים זה מאוד בעייתי, אשר עלול להשפיע על החיים שלכם ושל האנשים הקרובים אליכם בכל מיני מישורים. מצד אחד, אתם לא רוצים לסבך את העניינים יותר מידי. ומן הצד השני עלולות להיות השפעות רחוקות ורחבות יותר במקרה שעשיתם תאונת דרכים מסוכנת מאוד. בדיוק מהסיבה הזו, בסיטואציה כזו אתם חייבים לעבוד עם עורך הדין חיים פכטר, בשביל לקבל יעוץ משפטי כבר מהרגע הראשון, ולמצוא את הפתרונות המתאימים ביותר למצב שלכם.

ברגע התאונה – צריך להתייעץ עם עורך הדין

בשנייה שבה אתם עוברים תאונת דרכים, צריך לעצור הכל ולפנות לעזרתו של עורך דין מנוסה. ראשית מפני שאתם לא רוצים להסתבך עם המשטרה או עם הנהגים המעורבים בתאונה באופן שיכול להשפיע על החיים שלכם לטווח ארוך. ושנית משום שצריך לדעת איך להתנהל בשטח בשביל לשמור על הזכויות שלכם ולטפל בסיטואציה בצורה הנכונה. ולכן, ברגע שבו אתם עוברים תאונה צריך לפנות לעזרת והמקצועית של עורך דין לענייני תאונות דרכים, ולהבטיח שאתם מבינים בדיוק באיזו סיטואציה אתם נמצאים.

ההשפעות הכלכליות לטווח הארוך – יכולות לאתגר במישורים נוספים

לעיתים רבות, יש השפעות כלכליות ארוכות טווח של תאונת דרכים שביצעתם. למשל אם אתם צריכים לשלם פיצויים לאנשים שהם מעורבים בתאונה ונפגעו, עלולה להיות השפעה על הליכי הגירושין שאתם עוברים מבחינת היכולת שלכם לשלם מזונות או לדאוג לילדים. במצב כזה, גם עורך דין גירושין בראשון לציון צריך להיכנס לתמונה ולהסביר לבית המשפט שאתם נדרשים לעמוד בהתחייבויות למגוון רחב של גורמים, אבל חשוב לכם לשמור על טובת הילדים.

ומה אם מדובר על תאונת עבודה?

ואם מדובר על תאונת עבודה, עורך דין דיני עבודה מומלץ יסביר לכם איך מתנהל התהליך שלב אחרי שלב, ואת מי אתם צריכים לתבוע בשביל לקבל את הזכויות שלכם. לא תמיד מדובר על תהליך פשוט, אבל אם יש לכם את האפשרויות לעבוד עם עורך דין באופן קבוע, יהיה לכם הרבה יותר קל לנהל את המשימות שלכם ולהצליח לשמור על הזכויות.

הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין חיים פכטר ילווה אתכם שלב אחרי שלב בתהליך העבודה כאשר אתם מתמודדים עם תאונות דרכים מורכבות. ויציע הפתרונות המתאימים בדיוק לסיטואציה שלכם. לפרטים נוספים ויצירת קשר 0747366072.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here