שמים מעקות לסכנות

0
1999

מעקות זכוכית הם אלמנט הגנתי, המהווה את מערך הבטיחות החשוב ביותר בעבור כל גרם מדרגות. ללא הצבת מעקות איכותיים ויעילים אנו מסכנים את עצמנו ואת הסביבה שלנו. כאשר מדובר במוסדות או מבנים ציבוריים, חלה חובה על פי חוק להתקין מעקות בסטנדרטים בטיחותיים קפדניים, אך כאשר זה מגיע לשטח פרטי, האחריות עוברת אלינו וחשוב מאוד שנפעל בהתאם. בין אם מדובר בביתנו הפרטי או על בית העסק שברשותנו – מעקות הן עניין ראשוני בחשיבותו ואין לכך תחליף.

היתרון של בעלי המקצוע לא קשור רק לבטיחות

חשוב מאוד להתייחס להתקנת מעקה זכוכית למדרגות במלוא הרצינות ולהפקיד את האחריות רק בידי בעלי מקצוע אשר להם ותק, ניסיון ומיומנות. באמצעות פנייה לבעלי מקצוע מוסמכים בתחום של התקנת מעקות נענה למעשה לשני צרכים בולטים: המענה הבטיחותי והמענה העיצובי-דקורטיבי.

מבחינת הגורם הבטיחותי, ישנם משפיעים רבים על סוגיהם ואיכותם של אותם מעקות להם נדרש. לדוגמא, בבית ובו מתגוררים ילדים צעירים או לחילופין מבוגרים, הופכים אותן מעקות לצורך חשוב ומשמעותי יותר. גם לסוג הרצפות, צורת המדרגות, איכות המדרגות והמיקום בבית או מחוץ לו, הינם גורמים המשפיעים באופן קריטי על סוגיהם של אותם מעקות, להם נידרש מהבחינה הבטיחותית.

מהבחינה האסתטית יש להבין שלבעל מקצוע מוכר, ידוע, מנוסה ומיומן יהיה את מספר הדגמים הגדול ביותר, אשר יוכל להעניק לנו את האפשרויות הרחבות ביותר ולהתאים לנו בסופו של דבר מעקות המתאימים, היפים והאיכותיים ביותר.

מצאו לכם משענת

כיום ניתן להתקין מעקה זכוכית למרפסת במגוון רחב של דגמים ועצובים. לדוגמא, ניתן להתקין מעקות מפורזלים עשויים ברזל או מתכות אחרות, וניתן גם להתקין מעקות עשויים עץ ואפילו מעקות העשויים שיש. טווח המחירים עבור התקנת מעקות רחב, ומשתנה על פי מידותיהם ועיצובם של אותם מעקות.

בסופו של דבר, בחירת מעקות היא בחירה שתתבצע לטווח הארוך, ותהיה אחראית להעניק לנו שקט וביטחון. אז קדימה, לא להתעצל ולהשקיע את כל המשאבים, הזמן והאנרגיות הדרושות, על מנת שאכן נבחר באותן מעקות שיהיו לנו למשענת – גם מבחינה עיצובית וגם מבחינה בטיחותית.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here