קשר מתמיד

0
719

 

הצורך והרצון להיות בקשר עם אנשים או גופים, בין אם מדובר בעבודה או בין אם בחיים הפרטיים, היה רלוונטי מאז ומעולם. עם השנים התפתחה הטכנולוגיה של מכשירי הקשר וכיום ניתן לדבר באמצעים אלחוטיים ללא הפרעות ולמרחקים גדולים מאוד. למרות ההתפתחות המטאורית של טכנולוגיית הסלולר, ישנם מצבים בהם הם לא יעילים כלל, ונעדיף להשתמש במכשירי קשר על מנת לשמור על קשר רציף ללא כל הפרעה. בעוד שבמכשירים הסלולריים אנו תלויים ברשתות של חברות השונות, בתקשורת באמצעות מכשירי קשר אנו פועלים באופן עצמאי, באמצעות ממסרים וקשר אנלוגי, כל חברה, או גוף המשתמש במכשירי קשר, בונה את המערכת שלו, ותלוי רק בה. מכשירי קשר משמשים גם לאירועים גדולים כמו אטרקציות שונות, ופעילויות לילדים, דבר המקנה אווירת משחק ייחודית.

יעיל בזמן קריסת רשתות

בקשר סלולר אנו מוגבלים ותלויים כאמור ברשתות, שלא פעם קורסות בין אם מדובר באירוע רב משתתפים כהופעה גדולה שכולם בו זמנית משתמשים ברשת והיא איטית כתוצאה מכך, או בשעת חירום כשיש קריסת רשתות. במצב זה מכשירי הקשר יתפקדו ללא כל בעיה, בעוד הסלולר יקרוס. הדבר חיוני ביותר לחברות מקצועיות אשר מתפעלות אירוע רב משתתפים כמו אבטחה באירועים עם קהל, חברות הפקה ועוד, וגופים לשעת חירום כמו כוחות הביטחון וההצלה. אם אתם מחפשים מקום אמין ואיכותי המספק שירותי קניה והשכרת מכשירי קשר, הצוות של קבוצת ארומיד בע"מ ישמח להתאים עבורכם את משכירי הקשר האיכותיים ביותר. הקבוצה מציעה מגוון רחב של שירותים הכוללים לא רק מכשירי קשר להשכרה ולמכירה, אלא גם טכנולוגיות לאנשי צבא ולשירותי הביטחון, מערכות אבטחה (מערכות לאבטחה ימית, מערכות הגנה לגבולות הארץ) או שירותי תקשורת לוויינית. במערכות הקיימות ישנן יכולות שליטה ובקרה המאפשרות איכון המשתמש על גבי מפה, שליטה על קבוצות הדיבור ושילוב המכשירים באינטגרציה למערכות נוספות ולאמצעים נוספים.

 

קשר מציל חיים

מכשירי הקשר, תורמים לא פעם להצלת חיי אדם. היכולת להעביר מסרים באופן מידי לכמות גדולה של אנשים בו זמנית, היא יתרון עצום בשעת חירום.  צוותי חירום פועלים גם בשטחים פתוחים שבהם אין קליטה סלולרית. בשעת חירום ניתן לקרוא לתגבורת באמצעות הקשר. חברה מקצועית כארומיד מספקת מכשירי קשר היכולים להעניק לאנשי צבא את היכולת לתקשר עם חבריהם בכל רגע נתון. והם מתאימים לשימוש באוויר, ביבשה ובים. מסיבה זו גם מצילים ימיים משתמשים במערכות קשר מתקדמות, אשר עמידים גם בפני מים. ניתן לחבר את מערכות קשר הרדיו גם למערכת ROIP ( RADIO OVER IP ) .ערכת קשר ROIP היא אחד מפתרונות התקשורת היעילים ביותר המאפשרת להרחיב את השימוש ברשת גם ללא כיסוי מספק. המערכת מכניסה את רשת הקשר אל "ענן" מאובטח ומאפשר הגדלת מוטת השליטה "חוצה גבולות".

 

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here