פתחו את הדלת לעולם עשיר

0
45

לא רבים יודעים כמה עשיר עולם הצומח הישראלי ורק כשהם מגיעים למסעדת יוקרה שבה מוגשים מאכלים עם שמות אקזוטיים הם לומדים זאת בפעם הראשונה. סיור ליקוט מאפשר לכם להתוודע לכל העולם העשיר הזה בעצמכם ואף ליצור ממנו את המאכלים הנפלאים האלה במטבח הפרטי שלכם בכל פעם שתרצו לבשל את מה שליקטתם באותו יום. אם שמענו את הסיפורים האלה מהסבתות שלנו אין סיבה שלא ניישם זאת גם היום, כשיש לנו חומרי גלם מעולים שיכולים להתלוות לכל טוב הטבע שעומד לרשותנו. כדי לעשות את זה צריך לצאת עם מומחים לדבר שכבר שנים עורכים היכרות עם הצומח העשיר של שדות ישראל לכל מי שרוצה ללמוד עוד.

קרדיט: שירת השדה

מה אפשר לקבל בכל סיור ליקוט?

  • החוויה העשירה ביותר היא היכרות עם עולם הצומח של הילדות שלנו כי אין ילד שלא גדל בשדות אפילו ליד הבית העירוני שלו, ותהה מהם הצמחים האלה. אם גם אתם מאלה שמצאו חמציצים בשדות ולא ידעתם שאפשר לבשל אותם, זה הזמן ללמוד אילו עוד צמחים מסתתרים בשדות והם חומר גלם מעולה לבישולים במטבח שלכם.
  • גורמה הוא לא רק מה שבא מהמעדנייה אלא גם מה שגדל טרי ליד בית ובשדות. אם אתם חובבי קולינריה אמיתית ורוצים למצות את הידע הקולינרי שלכם עם צמחים שלא כל אחד מכיר כדי להעשיר את המטבח והתפריט שלכם בטעמים חדשים ובריאים, זה הזמן לצאת לסדנה כזאת. שם תוכלו ללמוד על הצמחים החדשים לכם שצמחו כאן מאז ומתמיד ושימשו את תושבי הארץ הזאת כל השנים כדי לבשל את הגורמה המקומי. חוויה לכל הדעות.
  • טיול בטבע יכול לתת לכם הרבה יותר מאשר רק לצעוד ולשאוף אוויר צח. אין דבר יותר מקסים מאשר לחזור הביתה עם סלסלת פטריות יער טובות ועם זרי צמחים לבישול ולשילוב במטבח שלכם.

לא כדאי לוותר על הטבע

גם בחיים המודרניים יש לטבע מקום וחברת שירת השדה מלמדת אתכם להכניס ולשלב אותו במקום הכי טבעי לו – במטבח שלכם. הסיורים והליקוטים מספקים לכם מידע חשוב שיכול לשמש אתכם גם בעתיד בטיולים עצמאיים משלכם.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here