פסיכיאטר בראשון לציון

0
446

טיפול אצל פסיכיאטר עשוי להיות תהליך ארוך טווח ומחייב. כדי למצות ממנו את המיטב ולהשיג תוצאות ראויות, יידרשו מאתנו נכונות להתמדה בתהליך ושיתוף פעולה מלא. לכן, חשוב שנבחר את איש הטיפול שלנו בקפידה. מעבר להיקף הכשרתו של הפסיכיאטר וניסיונו המקצועי, חשוב שנוודא כי מדובר באדם עמו נוכל לרקום קשר משמעותי וארוך טווח וכי אנו מרגישים עמנו בנוח. כדי לקדם יחסי אמון אשר מהווים תנאי הכרחי להצלחת הטיפול, חשוב שניתן את הדעת גם להיבט הזה. בכל היבטי העשייה הטיפולית שלו, ד"ר אביתר שגב הוא רופא פסיכיאטרי פרטי ששם במרכז את כבוד המטופל ומקדיש תשומת לב רבה ליצירת מרחב טיפולי בטוח בו יהיה באפשרותך לשתף, לרכוש כלים חדשים לניהול מצבך ולהרגיש שיש לך גורם מקצועי אליו ניתן לפנות בכל מצב.

הכתובת שלך בשגרה ובתקופת משבר

הידיעה כי יש מי שיהיה שם כשנזדקק לתמיכה חשובה לנו מאוד. לא תמיד החברים הקרובים והמשפחה יכולים להיות הכתובת לכל בעיה. כדי ללמוד כיצד להתמודד על הצד הטוב ביותר עם קשיים נפשיים, נדרשת לעתים עזרה מקצועית. בין אם נדרשת לך מפסיכיאטר חוות דעת מקצועית או ליווי טיפולי שוטף, יחסי האנוש של איש המקצוע שלך אינם היבט שכדאי להתעלם ממנו.

אחרי הכול, יידרש ממך לא פעם במהלך התהליך לשתף בתכנים אישיים ביותר ולחשוף חלקים פגיעים והיבטים רגישים. זהו לא דבר שקל לעשות עם כל אדם. המידה בה יהיה באפשרותך לשתף ולדבר בכנות היא חיונית ליעילות התהליך ולכן, חשוב שנוודא כי בחרנו באדם שנוכל לעשות זאת עמו.

להציב את האדם במרכז הטיפול

לצד השיקולים הרפואיים, התרופתיים והקליניים, בלב העשייה בטיפול ניצב אדם. עובדה זו היא נקודת המוצא של התהליך הטיפולי בקליניקה של ד"ר אביתר שגב. מתוך הבנה מעמיקה על הקושי שבפניה לסיוע פסיכיאטרי וכדי לאפשר לך לקבל את המרחב הנדרש כדי לעשות עבודה משמעותית, ד"ר שגב פועל בכל האפיקים כדי לשמש לך נקודת משען משמעותית ואמינה. אם חיפשת פסיכיאטר בראשון לציון והסביבה, ד"ר שגב מזמין אותך לקבל מענה טיפולי בסטנדרטים בלתי מתפשרים. כדי להתחיל בשיתוף הפעולה עם איש מקצוע מיומן ומנוסה המציב את תחושת הביטחון שלך בלב העשייה, ניתן להתקשר כעת למספר 055-2774685.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here