פסיכיאטר בראשון לציון

פסיכיאטר בראשון לציון
קרדיט: Freepik.com

טיפול אצל פסיכיאטר עשוי להיות תהליך ארוך טווח ומחייב. כדי למצות ממנו את המיטב ולהשיג תוצאות ראויות, יידרשו מאתנו נכונות להתמדה בתהליך ושיתוף פעולה מלא. לכן, חשוב שנבחר את איש הטיפול שלנו בקפידה. מעבר להיקף הכשרתו של הפסיכיאטר וניסיונו המקצועי, חשוב שנוודא כי מדובר באדם עמו נוכל לרקום קשר משמעותי וארוך טווח וכי אנו מרגישים עמנו בנוח. כדי לקדם יחסי אמון אשר מהווים תנאי הכרחי להצלחת הטיפול, חשוב שניתן את הדעת גם להיבט הזה. בכל היבטי העשייה הטיפולית שלו, ד"ר אביתר שגב הוא רופא פסיכיאטרי פרטי ששם במרכז את כבוד המטופל ומקדיש תשומת לב רבה ליצירת מרחב טיפולי בטוח בו יהיה באפשרותך לשתף, לרכוש כלים חדשים לניהול מצבך ולהרגיש שיש לך גורם מקצועי אליו ניתן לפנות בכל מצב.

הכתובת שלך בשגרה ובתקופת משבר

הידיעה כי יש מי שיהיה שם כשנזדקק לתמיכה חשובה לנו מאוד. לא תמיד החברים הקרובים והמשפחה יכולים להיות הכתובת לכל בעיה. כדי ללמוד כיצד להתמודד על הצד הטוב ביותר עם קשיים נפשיים, נדרשת לעתים עזרה מקצועית. בין אם נדרשת לך מפסיכיאטר חוות דעת מקצועית או ליווי טיפולי שוטף, יחסי האנוש של איש המקצוע שלך אינם היבט שכדאי להתעלם ממנו.

אחרי הכול, יידרש ממך לא פעם במהלך התהליך לשתף בתכנים אישיים ביותר ולחשוף חלקים פגיעים והיבטים רגישים. זהו לא דבר שקל לעשות עם כל אדם. המידה בה יהיה באפשרותך לשתף ולדבר בכנות היא חיונית ליעילות התהליך ולכן, חשוב שנוודא כי בחרנו באדם שנוכל לעשות זאת עמו.

להציב את האדם במרכז הטיפול

לצד השיקולים הרפואיים, התרופתיים והקליניים, בלב העשייה בטיפול ניצב אדם. עובדה זו היא נקודת המוצא של התהליך הטיפולי בקליניקה של ד"ר אביתר שגב. מתוך הבנה מעמיקה על הקושי שבפניה לסיוע פסיכיאטרי וכדי לאפשר לך לקבל את המרחב הנדרש כדי לעשות עבודה משמעותית, ד"ר שגב פועל בכל האפיקים כדי לשמש לך נקודת משען משמעותית ואמינה. אם חיפשת פסיכיאטר בראשון לציון והסביבה, ד"ר שגב מזמין אותך לקבל מענה טיפולי בסטנדרטים בלתי מתפשרים. כדי להתחיל בשיתוף הפעולה עם איש מקצוע מיומן ומנוסה המציב את תחושת הביטחון שלך בלב העשייה, ניתן להתקשר כעת למספר 055-2774685.

מאמרים נוספים
הוצאת צו ירושה
צו ירושה הוא מסמך הכרחי לכל מי שזכאי לחלק מעיזבון...
להתקין את הפרקט המושלם ללא כל חשש
שיפוץ ועדכון הבית, או בית העסק, הן מחשבות שרצות לנו...
איך לטפל בנקע בקרסול?
אחת מפציעות הרגליים השכיחות ביותר בכל גיל היא נקע בקרסול....
ייעוץ פיננסי
לא כולנו עוסקים באופן מקצועי בתחום הכספים והפיננסים אך עם...
העולם הדיגיטלי החדש ופרצות החוק המתלוות אליו
השכיחות של בריונות ברשת עולה במקביל להתרחבות השימוש באינטרנט, אך...
צריכים להחליף מסך למחשב? אל תעשו את זה לבד
אם גם אתם שייכים לאותם האנשים שמבינים במחשבים, ברור שתרצו...
מקום טוב ואיכותי בישראל? יש כזה!
מקומות רבים שמיועדים לעריכת אירועים שונים כבר הבינו שכדי לקבל...
עורך דין ירושות וצוואות – זה הכרחי
בתחום תכנון העיזבון והירושה, הליך הירושה נתפס פעמים רבות כהליך...
המדריך המלא לבחירת דירת החלומות שלכם
סוף סוף החלטתם לקנות דירה ולהפוך אותם למגורי הקבע שלכם....
פתרונות מחשוב לעסקים
פתרונות מחשוב לעסקים - מיטב פתרונות טכנולוגיים לעסקים
 משהו לא עובד בעסק שלכם כמו שצריך ואתם תוהים מה...
דילוג לתוכן