פיינטבול ראשון לציון – חוויה לכל המשפחה

0
929

לתושבי אזור הדרום יש מבחר פעילויות אטרקטיביות לחופש הגדול. מגיעים לפיינטבול ראשון לציון נהנים משלל פעילויות לכל המשפחה. במתחם תמצאו משחקי פיינטבול מותאמים לפי גיל, שיאתגרו גם את המבוגרים וגם את הילדים. כל הפעילות בטוחה ונעשית בפיקוח צוות מדריכים מוסמך.

פיינטבול ראשון לציון- משחק הפינטבול

פיינטבול ראשון לציון הוא משחק אתגרי, המתבצע במגרשים הבנויים כשדה קרב. המגרשים הותאמו למשחק ונבנו בצורה שמדמה אזור לחימה. באמצעות מכשולים, מקומות מסתור, ויערות.  במהלך המשחק המבוסס על מטלות צבאיות מתחרים בקבוצה היריבה באמצעות רובי צבע. המשחק אהוב בעיקר בקרב חובבי משחקי הלחימה והאקסטרים. בפיינטבול ראשון לציון מתגייסים ואנשי צבא שמעוניינים להכין את עצמם לתפקיד, יכולים לבצע אימונים, בכדי להכין את עצמם לעולם האמיתי.

היתרונות של משחק הפיינטבול.

פעילות גופנית- במהלך המשחק מפעילים את הגוף, רצים קופצים ומחזקים את השרירים. המשחק דורש מאמץ גופני ולכן שורף קלוריות. בייחוד בתקופה בה כולם משחקים מול המחשבים חשוב לצאת מידי פעם מהשגרה ולצאת לשחק בשטח. להזיז את הגוף, ליהנות ולשמור על הבריאות.

עבודת צוות- המשחק מחייב שיתוף פעולה מלא בין חברי הקבוצה, ולכן הוא מגבש ומחבר בין החברים. לכן, פיינטבול ראשון לציון מתאים מאד עבור ימי גיבוש לעובדים וגם לגיבוש בין חברים. בייחוד אצל ילדים מדובר בחיזוק היכולת החברתית והמחוייבות הקבוצתית.

שיפור הכישורים- בייחוד בקרב ילדים המשחק עוזר באופן משמעותי לשפר קשר עין יד. כאשר נדרשים לכוון אקדח ולירות כדור צבע במדויק על היריב. הצלחה וניצחון מעלים את הביטחון העצמי ואת המסוגלות בקרב ילדים. בנוסף לכך, המשחק מאפשר לכולם לפתח חשיבה יצירתית וליזום מהלכים מחוץ לקופסא.

פעילות לכל המשפחה.

כאשר חושבים על יציאה משפחתית חשוב לחשוב על כולם. אטרקציות שיאפשרו לילדים ולמבוגרים ליהנות בו זמנית. בפיינטבול גרילה חשבו על כולם. במקום ניתן למצוא מתחמי פעילויות לילדים קטנים וגדולים כאחד. גם משחק הפיינטבול מותאם לפי רמות והמשימות ניתנות בהתאם ליכולת המשתתפים. אז ארגנו למשפחתכם פעילות מהנה לקיץ הקרוב. לתיאום הגעה צרו קשר 050-4449-548

 

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here