עורך דין למכירת נכס – למה בכלל צריך?

0
2538

אם אתם עומדים בפי מכירת נכס אתם עומדים בפני אחת העסקאות הגדולות שתעשו בחייכם אם לא הגדולה שבהן. מכירת נכס היא לא דבר של מה בכך וצריך להתייחס אליה במלוא הרצינות, ואם אנו לא עורכי דין מתחום המקרקעין כדאי שנפנה לאחד כזה. עורך דין מקרקעין בראשון לציון יסייע לנו לעשות את הדברים בצורה נכונה כך שנהיה מוגנים מתביעות עתידיות וכדומה, ואנו חייבים למצוא אחד שיש לו ניסיון ואחד שיכול לייצג אותנו בצורה טובה ומקצועית וזה שישיג לנו את כל מה שאנו צריכים בעסקה כזו אל מול עורך הדין של הצד השני.

מה עושה עורך הדין?

עורך דין מקרקעין ברמת גן מלווה אם כן את המוכר בכל שלבי המכירה, מה שאומר שהוא עושה את כל הבדיקות המקדימות על הנכס לפני המכירה, הוא זה שמייצג את המוכר במהלך המשא ומתן על הסעיפים בחוזה המכירה, מתכנן את המס ואת עריכת שומת המס על הרווח ממכירת הדירה, והוא מנצל כמובן את הידע שלו בשביל להקטין את תשלום המס עד כמה שניתן. החוזה שיערך על ידי עורך הדין יכלול גם מה קורה במקרה של ביטול העסקה, במידה והונה של הדירה החליט מסיבה כלשהיא במהלך הדרך לרדת מקניית הדירה.

בדיקת יכולת תשלום של הקונה

קניית בית יכולה לעיתים להתבצע במקביל למכירה של בית אחר שיים ברשותו, ולעיתים מסיבות שונות עלולים להיות עיכובים במכירת הבית השני מה שישפיע על התשלומים בקניית הבית החדש. עורך דין מקרקעין בבאר יעקב
אמור גם לבדוק עד כמה שהוא יכול את היכולת הכלכלית של הקונה, בכדי שלא יהיו בעיות בלוחות הזמנים ולא יהיו בעיות בהעברת התשלומים על ידי הקונה של הדירה.

עורך דין שמתעסק בנכסים הוא עורך דין נדרש על ידי כל מי שמוכר את הנכס שלו אך גם על ידי מי שקונה את הנכס שלו. עורך דין כזה צריך להיות בעל ניסיון רב וצריכה להיות אינטרקציה איתו כבר מהפגישה הראשונה בכדי שניתן יהיה לעבוד איתו כמו שצריך.

אתם מוזמנים לפנות ל עו"ד חן בוארון לייעוץ משפטי לפני רכישת דירה – 050-2230260

עו"ד חן בוארון

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here