מקימים עסק חדש – חשבתם על יצירת מעגלי האבטחה כבר?

0
33

כל כך הרבה מחשבה והשקעה יש בבית העסק שלכם. כל פרט מחושב עד לרמה הכי מינורית, אבל על ההקמה של מערכות אבטחה מקצועיות שישמרו על המקום שלכם – אתם לא חושבים? אין שום סיבה לוותר על ההתקנה של מערכות כל כך חזקות וחיוניות, בוודאי אם יש לכם את העזרה של הצוות המקצועי של חברת שימור.

למה חשוב כל כך ליצור את מעגלי האבטחה לעסק?

היכולת של כל אדם להקים עסק ולהצליח לנהל אותו בחוכמה לאורך שנים, תלויה בעיקר בתהליכי קבלת ההחלטות בחודשים הראשונים לקיומו של העסק.  אף על פי שיש לכם כל כך הרבה משימות קטנות שצריך למלא, חשוב מאוד להשקיע כמה שיותר זמן ומחשבה בהתאמה של פתרונות ליצירת מערכת אבטחה איכותית לעסק. החל ממוצר כמו מצלמות אבטחה וכלה בהתקנה של מערכת אינטרקום מעגלי האבטחה נותנים לכם את השקט הדרוש לטובת יציאה לדרך בראש שקט.

שומרים על הסחורה – ומנהלים את העסק בראש שקט

אם למשל, בחרתם לבצע עבודות התקנת מצלמות אבטחה בבית העסק, ברור לכל שאתם חייבים להסתכל על ההתקנה בצורה אסטרטגית. המיקום של המצלמות והפריסה בין כל נקודות התצפית החיוניות היא, בין היתר, אחת מההחלטות הכי חשובות שאתם יכולים לקחת. האיום על העסק שלכם יכול להגיע מבחוץ או מבפנים, מה שאומר שפריסה נכונה של מצלמות האבטחה השונות, תהיה החלטה שתאפשר לכם לקחת אחריות על העסק. במקרה שבו מתרחש אירוע לא תקין, התיעוד בלייב יהיה שם ויוכל לעזור לכם לקבל תמונה טובה יותר על האחראים.

מחוברים 24/7 למערכת ששומרת עליכם

אלמנט חשוב לא פחות שמעודד אתכם להתקין מערכת אזעקה אלחוטית הוא יכולת התגובה המהירה במקרה של פריצה. כשמישהו נכנס לעסק שלכם ללא רשות, אין צורך לראות במצלמות מי האדם. אלא לפעול במהירות ולקרוא למשטרה שתברר מה מתרחש. כאשר המערכת מחוברת אל הנייד שלכם ומתריעה ברגע אחד על הניסיון לפרוץ, מהירות התגובה עולה פלאים והסיכוי לתפוס את הפורץ במקום, הולך ועולה.

אחרי כל כך הרבה השקעה של זמן ומשאבים, הגיע הזמן להתקין בעזרת הצוות המקצועי של חברת שימור את מערכת ההגנה הטובה ביותר לבית ולעסק שלכם. אנחנו נוכל להציע לכם מגוון רחב מאוד של מוצרים איכותיים ולבצע התקנה אסטרטגית ששומרת את הכוח בידיים שלכם. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם הצוות התקשרו – 08-8592672.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here