מצלמה נסתרת – הפתרון האידיאלי לביטחון ולאי הוודאות

0
554

ברוב המקרים, המטרה העיקרית של מצלמות אבטחה היא לייצר הרתעה. אנו מעוניינים שהן יהיו גלויות ולעתים אף מציינים על קיומן בשילוט ייעודי. עם זאת, במקרים מסוימים נזדקק דווקא לפתרונות הקלטה וצילום סמויים על מנת לתעד את התנהגותם של המעורבים מבלי לעורר את חשדם. על ידי התקנת מצלמות נסתרות במתחם שלך, ניתן יהיה לאסוף את כל המידע הנדרש. 

תיעוד אדם בסתר אינו תהליך נעים. אנו רוצים להאמין כי פרטיותנו נשמרת וכשאנחנו לבד, אנו מרשים לעצמנו להרפות ולהתנהג באופן טבעי מתוך אמונה כי איש אינו צופה. ברוב המקרים, אין בכך כל בעיה. עם זאת, ככל שקיים חשד לפעילות מפוקפקת או בלתי חוקית בבית או בעסק, התקנת מצלמה נסתרת במתם תאפשר לך לאסוף את המידע הנדרש כדי לבסס או להפריך את החשד. משרד עורב חקירות פועל מעל 25 שנה בתחום ומספק ציוד חקירות ברמה הגבוהה ביותר. הצוות המיומן שלנו יסייע לך להתקין את המצלמה באופן מוסווה ובלתי ניתן לאיתור כדי לברר בדיוק מה מתרחש בהיעדרך.

Credit: Pixabay

לתחושת הביטחון האישי שלך

מקרי התעללות בגני ילדים ועל ידי מטפלות בבתי ההורים נעשים שכיחים מיום ליום. מגמה מבהילה זו גורמת למשבר אמון אדיר בקרב הורים הזקוקים לשירותי טיפול ומתעורר צורך מובן לדעת שילדינו בטוחים. על ידי התקנת המצלמה, ניתן לדעת בכל עת ובזמן אמת מה מתרחש בבית. 

גם בבית העסק עשויים להתרחש מגוון אירועים מעוררי חשד. בין אם הבחנת כי חסר כסף בקופה הקטנה, או כי נעלם מהמשרד ציוד יקר או חפצי ערך של עובדים אחרים, מצלמה נסתרת יכולה לאפשר לך לרדת לעומק העניין. במקום לעורר את חשדם של העובדים המעורבים ולגרום להם לפעול בזהירות, התקנת המצלמה באופן דיסקרטי תאפשר לך לתפוס אותם "על חם". 

ציוד איכותי ומתקדם בתהליך רכישה נוחה

לאורך השנים, סייענו ללקוחות פרטיים ולמשרדי חקירות בכל רחבי הארץ לקבל את הפתרונות היעילים ביותר לביצוע חקירות בכל ההיקפים. בין אם הציוד נדרש עבור חוקר פרטי המבצע מעקבים או הורים מודאגים החוששים להותיר את ילדם עם מטפלת, משרד עורב חקירות יעמיד לרשותך את הציוד האיכותי והמתקדם ביותר בשוק. עם מצלמות זעירות באיכות תמונה גבוהה, ניתן לאסוף ראיות חד משמעיות ומבלי שמושא החקירה שלך אי פעם יידע כי התנהגותו תועדה. להזמנת ציוד מעקב ולסיוע בהתקנת מצלמה באופן מקצועי, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר במספר 0772316436.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here