מסנן מים ראשי – כל היתרונות במקום אחד

0
35

לצד התקנת מסנן מים ביתי מתחת לכיור או בסמוך לברז בכיור, תוכלו לשפר את רמת הסינון של המים ע"י התקנת מסנן מים ראשי. מסנן ראשי כזה מותקן לרוב ליד ברז המים הראשי בבית או בבניין המשותף, ולמעשה דרך המסנן הזה עוברים כל המים שזורמים בצנרת בבית. כאשר אתם מתקינים מסנן מים ביתי מתחת לכיור הרי שהסינון הוא רק למקור יציאה אחד של המים שבדרך כלל משרתים את מדיח הכלים ואת הקומקום. אבל כאשר אתם מתקינים מסנן מים ראשי הסינון מתפצל לכל הנקודות שבבית – והדבר מהווה כאמור יתרון וסינון מקיף יותר של המים.

היתרונות – מסנן מים ראשי

המסנן הראשי הוא פילטר מרכזי אשר "יושב" בצומת מרכזית של יציאת המים לנקודות השונות: למקלחת, למטבח, לשירותים, לכביסה ועוד. מסנן מים ראשי מספק מענה לא רק לעניין האבנית אלא גם מסנן חול, תרחיפים ובקטריות שונות. באזורי מגורים בהם ישנה בנייה – כדאי מאוד להתקין מסנן מים ראשי.

פתרון משולב

ההמלצה היא לשלב בין המסננים השונים כאשר יש להתקין מסנן מים ראשי, וגם מסנן מים ביתי. באזורים בארץ בהם ישנם מים "קשים" במיוחד כדאי מאוד לתגבר עם מספר מסנני אבנית: בכיור הראשי במטבח, ביציאת הברז למכונת הכביסה, לדוד ולנקודות נוספות בבית לפי הצורך.

המחיר

ישנו מבחר גדול של מסננים שונים. מסנן מים ראשי חשוב שיהיה מסנן איכותי, עמיד, העומד בכל התקנים ועם אחריות. ההמלצה הינה לרכוש מסנן מים ראשי מחברה אשר מתמחה בפתרונות טיהור מים. באופן כזה תקבלו ייעוץ מקצועי והתאמה אידיאלית של המסננים השונים לבית ולבניין כולו. יש מסננים הפועלים על פי מנגנוני פעולה שונים וחשוב לבחור את המסננים שיתאימו עבורכם בצורה הטובה ביותר.

כמובן שיש גם את שיקול המחיר, אך כדאי לשים לב שלשימוש במסנני מים יש יתרונות כלכליים ארוכי טווח מבחינה בריאותית ומבחינה של חיסכון בחשבון החשמל משום שמכונת הכביסה, מדיח הכלים והדוד לא יעבדו קשה לחינם, בשל מצבורי האבנית שבדפנות צינורות הובלת המים אליהם.

פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ונציגי חברת תמהיל ישמחו לעמוד לרשותכם.

 

 

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here