מנהל צי רכב

מנהל צי רכב
קרדיט - Canva

מנהל צי רכב אחראי על ניהול תחום הרכבים והנהגים בארגונים, בחברות, במוסדות ציבוריים וכדומה. לתפקיד יש חשיבות רבה בגלל השימוש הרב ברכבים לצרכי נסיעות בתפקיד, הובלת סחורות וטובין ועוד. ניהול מוקפד יגדיל את יעילות העבודה, יחסוך כסף ויתרום לשגשוג העסק. תפקידיו מגוונים וכוללים נושאים שונים. חברת JAKOBSON שירותי בטיחות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

מנהל צי רכב – מיומן ויעיל

מנהל צי רכב הינו בעל תפקיד מיומן הפועל ביעילות רבה. הוא בעל הכשרה מקצועית בתחום, רישיון של קצין רכב ומגיע עם כישורים ניהוליים. הוא מטפל בשורה ארוכה של נושאים ובין היתר: רכישת והקמת מערך רכבים, דאגה לתחזוקתם השוטפת כולל טיפולים קבועים, בדיקות כשירותם תיקונים נדרשים, העברתם בטסט שנתי ועוד. תחום אחר הינו הדרכות בטיחות בנהיגה לנהגים, בדיקת רישיונות הנהיגה שלהם וכדומה. במקרה ויש צורך ברישיון לנהיגה על רכב מיוחד דוגמת: אמבולנס, רכבי הסעות לילדים וכדומה הוא ידאג להשתלמותם או לקליטת נהגים בעלי רישיון כזה. הוא אף ידאג לנושאים הטכניים והמנהליים כמו: נושאי ביטוח שנתי, ייצוג מול משרד התחבורה, המשטרה, חברות ביטוח ועוד. נושא חשוב אחר הוא התנהלות מול מוסכים, ספקים, חנויות לחלקי חילוף רכב, מכוני צמיגים ועוד. ניהול מוקפד כזה יחסוך כסף רב ויוריד דרמטית עלויות הנחשבות בין הגבוהות בכל גוף כזה.

רכישת רכבים

רכישת רכבים נעשית כדי לאפשר ניוד עובדים וסחורות יעיל וללא תקלות. קיימות מספר אופציות כמו רכישה מלאה או שימוש בליסינג. קיים היצע רכבים של יצרנים רבים. אחת מהמשימות החשובות של מנהל צי הרכב הוא לעשות סקר שווקים ולהמליץ על הדרך הטובה ביותר להגדיל או להצעיר את צי הרכב. כך בהתאמה לצרכי החברה.

שירות מחברה בעלת מוניטין

חברת JAKOBSON שירותי בטיחות מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל. ייעוץ, ליווי, זמינות, אספקת בעלי מקצוע מומחים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה  הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות והתמחויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו לשרת אחרים.

מאמרים נוספים
מצלמות אבטחה לעסק
עבירות רכוש מסבות נזק כספי ותדמיתי לעסק, מצלמות אבטחה לעסק...
טיפול בחרדה חברתית
חרדה חברתית היא מסוג אותם הדברים שלכאורה אפשר לחיות איתם....
עורך דין קניית דירה
עורך דין קניית דירה
עורך דין קניית דירה מטפל בנושאים שונים הקשורים בעסקה כזאת....
מנהל צי רכב
מנהל צי רכב אחראי על ניהול תחום הרכבים והנהגים בארגונים,...
אוכמניות
עד פני כמה שנים פירות יער מסוגים שונים לא היו...
עורך דין קניית דירה
תביעה נגד משרד הביטחון
תביעות נגד משרד הביטחון מוגשות בדרך כלל על ידי משרתים...
הוצאת צו ירושה
צו ירושה הוא מסמך הכרחי לכל מי שזכאי לחלק מעיזבון...
להתקין את הפרקט המושלם ללא כל חשש
שיפוץ ועדכון הבית, או בית העסק, הן מחשבות שרצות לנו...
איך לטפל בנקע בקרסול?
אחת מפציעות הרגליים השכיחות ביותר בכל גיל היא נקע בקרסול....
ייעוץ פיננסי
לא כולנו עוסקים באופן מקצועי בתחום הכספים והפיננסים אך עם...
דילוג לתוכן