מי צריך כספות והיכן משתמשים בהן?

0
456

לאורך ההיסטוריה תמיד נדרשנו בשמירה על החפצים יקרי הערך שלנו, על הכסף שלנו ופריטים שונים – באזורי אחסון מיוחדים. בין אם מדובר בכסף, תכשיט, מסמכים סודיים או פריטים בעלי ערך סנטימנטלי שחשוב לנו לשמור עליהם לבל יגנבו או יאבדו – את כל הפריטים הללו נוכל לשים בכספת. בעבר אם היינו רוצים לאחסן פריטים אלו בבטחה היינו נעזרים בכספות של הבנקים או של גופי אבטחה שונים, משלמים דמי אחסון ואבטחה שנתיים של 1500-2500 שח לרוב. לאורך הזמן זה לא היה אפקטיבי כיוון שאם אנו צריכים את אותו כסף או פריט באופן פתאומי, או סתם רוצים לבדוק לשלומם מפעם לפעם, להוסיף פריטים, להוציא פריטים – הרי שזה לא נוח כל פעם ללכת למקום שכזה, לעבור הזדהות ועוד.

מי צריך כספות? להלן כמה דוגמאות לשימוש בכספת:

  • משרד עורכי דין – במשרדים רבים יש כספות, בדרך כלל עבור כסף ושיקים של לקוחות או אפילו קופה קטנה של המשרד, אולם במשרדי עורכי דין יש אפילו כספות גדולות ומתקדמות יותר. הסיבה לכך היא שעורכי דין רבים עוסקים לאורך השנים גם בתיקים רגישים או יוקרתיים. במקרים כאלה יש כספת שבה שומרים את הניירת, הראיות, התיעוד והחומרים הנאספים.
  • כספת ביתית – שימוש בכספת בבית הוא דבר שבשגרה. אנשים מכל שכבות האוכלוסייה שומרים כסף, ניירת ופריטים שונים ויקרי ערך בכספת. זו מספקת לנו שכבת הגנה נוספת בפני פריצות או אפילו בפני אורחים, אנשים אחרים שמסתובבים בבית וכו'.
  • כספת בחנות – בכל סוף יום שסוגרים את הקופה בחנות נהוג לשים את הכסף במעטפה מוכנה להפקדה והפקיד אותה בסניף הבנק המנהל את החשבון של אותו העסק. ההפקדות של החנויות לא תמיד מתבצעות מדי יום ואפילו בחנויות גדולות מתבצעות הפקדות פעם או פעמיים בשבוע. על כן בזמן זה הכסף יהיה בדרך כלל בכספת שבחנות.

דרישות של חברת הביטוח בנוגע לכספות:

על מנת לעשות היום ביטוח לכסף/לתכשיטים או לחפצים האחרים יקרי הערך הנמצאים בכספת חברות הביטוח העמידו דרישות שונות שיש לעמוד בהן כדי שהביטוח יהיה תקף. אנו בחברת עוז כספות מכירים בדרישות של חברות הביטוח, עובדים ופועלים מולם על מנת להעניק לכם את כל המסמכים הנדרשים והכספת עמידה בכל התקנים הנדרשים. אז אם אתם מחפשים כספת למשרד או לבית – בקרו באתר עוד היום לקבלת הצעת מחיר

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here