מה נבדוק כשנקנה כיסא מנהלים?

0
14

כיסא מנהלים

חלק מרכזי מהריהוט במשרד הוא הכיסא אם לא החשוב ביותר הוא הכיסא. מנהלים בחברות ומשרדים שנים עובדים לא מעט שעות בישיבה ומוטלת עליהן אחריות רב. לכן, עליהם לבחור כיסא מנהלים איכותי, נוח וארגונומי המותאם להם באופן אישי שכן כל אחד זקוק לנוחות אחרת. מה מומלץ לבדוק בעת רכישת כיסא מנהלים?

דבר ראשון לבדוק את התאמה של כיסא למבנה הגוף, לגובה ולהרגלים הקודמים. כיסא מנהלים יכול להיות בעל מאפיינים כמו משענות ידיים מתכוונות, מתח קפיצים שונה, שינוי משענת גב ועוד. הדבר השני שחשוב לבדוק בכיסא הוא משענת הגב. כיסא מנהלים שונה מכיסא רגיל ולכן חשוב לבדוק את התמיכה של משענת הגב, את גודלה והאם קיימת תמיכה גם לראש. גם מרקם הכיסא חשוב וניתן למצוא מרקמים רכים וקשים בהתאם למי שמשתמש בו. כיסא מנהלים מורכב בין היתר גם מבסיס כיסא. חשוב לא להתעלם גם מאלמנט זה, שכן הבסיס מחזיק את כל הכיסא.

קיוביק דייזין מתמחה בתחום כיסאות מנהלים ותעניק עבורכם שירות יוצא דופן בכל נושא ציוד משרדי וכו', תוך שירות אמין ומקצועי ומוצרים ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון: 08-8624964.

ארונית מדפים

כיום, במרבית מקומות העבודה והמשרדים לא תמצאו מסמכים שמורים בארונות וארוניות. טפסי עובדים, מיילים חשובים שהודפסו ונשמרו, מסמכי עבודה הפכו כיום לדיגיטליים. אך עולם התעסוקה מגוון וישנם בתי עסק הנדרשים למקומות אחסון כמו ארונית מגירות. ארונית מגירות יכולה להגיע במגוון צורות, גדלים והרכבים וניתן לשלוט על כמות המדפים הקיימים בה בהתאם לגודל הפריטים ולכמותם. למשל ארונית מגירות חשובה לעסקים בתחום היופי כמו מספרות, מאפרות וגם מעצבות ציפורניים שכן הן צריכות מקום אחסון איכותי ועמיד למגוון החומרים שהן משתמשות בו. בנוסף, ארונית מדף עליה מונחים החומרים מאפשרת להציג ללקוחות את המגוון שקיים בבית העסק ולספק מראה אסתטי ובעל אופי מתאים לעסק. ארונית מגירות כמובן יכולה להתאים לבתי עסק גדולים כקטנים ולכל בית עסק הנדרש לאחסן את הסחורה הפיזית שלו. ארונית מגירות יכול להיבחר בהתאם לגודל המקום, כמות הפריטים, מראה ואופי המקום – האפשרויות רחבות. קיוביק דייזין תעניק לכם שירות אדיב לכל רהיט שתזדקקו לו שכן בחנות קיים מגוון רחב של ארוניות מדפים בשלל סוגים וגוונים באיכות גבוהה. קיוביק מתמחה בציוד משרדי  ומספקת שירות אמין ומקצועי ומוצרים ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים צרו קשר : בטלפון: 08-8624964.

 

 

 

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here