מה הוא המידע שאפשר לגלות במהלך סקר קרקע?

0
142

יש כל כך הרבה סוגים של זיהומים מסוכנים לקרקע, שלפעמים ממבט ראשון קשה להבין בעין בלתי מקצועית איזה סוג של זיהום משפיע על הסביבה שלכם. בוודאי אם יש חשד שאתם אחראים לזיהום או שמדובר על זיהום בקנה מידה אסטרונומי, צריך לבצע בדיקות סקר קרקע מקיפות, המבוססות על ידע וניסיון של חברות מיומנות בתחום, בשביל להבין בדיוק מה הוא מקור הזיהום ואיך אתם יכולים להתמודד עם הבעיה בצורה הנכונה. בדיוק מהסיבה הזו, ביצוע סקר קרקע משלב בתוכו ידע ממגוון רחב של תחומי עיסוק מקצועי והוא דורש הבנה מעמיקה גם של הסביבה האקולוגית אבל גם של עקרונות גיאולוגיה חשובים במיוחד. מה שאומר שאתם רוצים לעבוד עם חברה מקצועית, כמו חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית, המלווים אתכם בתהליך סקר קרקע על בסיס שנים רבות של ניסיון בתחום.

סקר קרקע

המידע שאתם יכולים לגלות במהלך העבודה על סקר קרקע הוא מידע מאוד נרחב. קודם כל אפשר לגלות האם ישנם מקורות זיהום שמזהמים באופן קבוע את הקרקע, או מקורות זיהום שיוצרים בעיה אקוטית אשר חייבת לקבל טיפול בו במקום. מעבר לכך, סקר קרקע מקצועי מזהה גם את נקודות החולשה של אקוויפרים תת קרקעיים, ואת התוואי של מקורות מים שמזינים את החי והצומח באזור בו אתם רוצים לבצע את הסקר. כלומר, הסקר מסתכל גם על מגוון החי והצומח, אבל גם על דפוסים גיאולוגים וסביבתיים אחרים, אשר יכולים להשפיע על איכות הקרקע ועל רמת הניקיון של הקרקע שאתם בוחנים.

תכנון נכון של העבודות, מתבסס על תוצאות הסקר

אם אתם מבצעים סקר קרקע לטובת הקמה של מפעל חדש, התובנות שמקבלים במהלך העבודה עובדות בשטח שאתם חייבים לתת להם מענה נכון. למשל, תכנון מערכת לפינוי מי שפכים או ניהול פסולת באתר העבודות שלכם, מאפשרת ניצול מלא של מקורות ומשאבים, מבלי לפגוע בסביבת החיים בטבע בצורה אנושה. לפיכך, יש לכם אינטרס לעבוד עם אנשי הצוות המקצועיים והמיומנים של חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית, שילוו אתכם במהלך העבודה על סקר מקצועי לבחינת תנאי הקרקע באזור אותו אתם רוצים לבדוק.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here