מה אתם צריכים לעשות כדי לגלות מידע נסתר?

0
231

ברור לכם שבסביבה הקרובה שלכם מתרחשים אירועים שאתם לא אוהבים בכלל, והם אפילו יכולים לסכן אתכם או את העסק שלכם. יחד עם זאת אתם לא מצליחים לשים את האצבע על המוקד או סוג האירוע שמתרחש וקשה לכם לעקוב אחרי קצב ההתרחשויות העצום. העבודה המשותפת ביחד עם אנשי המקצוע של משרד החקירות והמודיעין העסקי ויצמן יער מאפשרת לכם קודם כל לבנות את תהליך החקירה הפרטית ולאחר מכן גם לקבל את המידע שאתם צריכים לקבל.

היכרות עם המעורבים – היא נקודת התחלה טובה

המשימה הראשונה של כל חוקר פרטי שאיתו אתם רוצים לעבוד היא להבין מי הם המעורבים באירוע לפחות בעיניים שלכם. אם יש לכם איזה שהיא קונספציה לגבי מה שמתרחש זה בכם, כדאי להעלות על הכתב את כל הרעיונות שלכם וכך לבנות את נקודת ההתחלה לחקירה על בסיס אירועים שאתם מתעדים. לחוקר הפרטי, המידע הזה יהיה מידע רב ערך והוא יוכל להתחיל את החקירה בקלות יחסית.

בנייה של תהליך חקירה – לפי יכולות החוקר

אם אתם רוצים לקבל מסגרת לחקירה שלכם, בדרך הנכונה היא לעבוד בשיתוף פעולה עם החוקר ולייצר גבולות לאורך כל הדרך. למשל לקבוע באיזה שלב מבצעים איתור טלפון נייד או מעקב פיזי אחרי מעורבים. וכמובן האם יש צורך להפעיל כלים טכנולוגיים נוספים כדי לקדם את החקירה. צעד אחרי צעד, אתם תבנו את החקירה ותוכלו לשלוט על השלבים באופן יחסית קל, תוך שאתם נותנים לחוקר הפרטי את המנדט לבצע שינויים קלים בהתאם להתפתחות החקירה.

ניהול המידע בצורה שמשרתת את האינטרס שלכם

ואם כבר יש ראיות שהצלחתם לאסוף לאורך הדרך ויש חשודים, בדיקת פוליגרף אחת תוכל להראות לכם אם אתם נמצאים בכיוון הנכון. זו היא גם ההזדמנות של המעורבים באירוע לנקות את עצמם ולהוכיח שאין להם קשר ושהם אנשים תמימים. לפעמים המעורבים בחקירה יעדיפו לבצע בדיקת פוליגרף, ואם יש לכם את האפשרות הזאת כדאי לתת להם את ההזדמנות לבצע את הבדיקה כדי להוכיח את הטענות שלהם.

כאשר אתם רוצים לבצע חקירה מקצועית, כדאי לכם לעבוד עם הצוות המקצועי של משרד החקירות ויצמן יער מודיעין עסקי וחקירות בע"מ. אנו יודעים לבנות חקירה דיסקרטית אבל גם לתת לכם את האפשרות לעקוב אחרי כל השלבים לאורך הדרך, בצורה הנכונה ובאופן שיאפשר לכם להיות תמיד בשליטה על החקירה. לפרטים נוספים צלצלו  035627777.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here