מהו דפוס דיגיטלי

0
1962

כאשר אנו חושבים על בית דפוס, בוודאי נתאר לנו מכונות מסורבלות ורועשות אשר עובדות בקצב איטי ולא מספק. האמת היא שכיום ניתן לבצע הדפסות במהירות גבוהה מאוד על ידי שימוש במערכות מחשוב מתקדמות ללא כל קשר לגודל ההדפסה או לכמות שלה.

אמנם דפוס דיגיטלי נועד בעיקר להדפסות בכמויות קטנות אך אפשר לייצר מגוון גדול של מוצרים שונים ואיכותיים, עם או בלי למינציה, כריכות מסוגים שונים ועוד דברים רבים. בדפוס דיגיטלי אפשר לבצע הזמנות ייחודיות לאירועים, פרוספקטים, לוחות שנה, גלויות, מדבקות ועוד. שלא כמו בשיטת אופסט אשר עושה שימוש בלוחות הדפסה ישירות מן הקובץ אל הנייר, דפוס דיגיטלי הוא מהיר יותר ומאפשר לבצע את המשימה בזריזות.

הדפסת כרטיס ביקור

כל אחד מחזיק כרטיסי ביקור אשר מספרים ללקוח הפוטנציאלי את כל מה שחשוב לדעת אודות העסק שלו. מדובר על מפגש ראשוני בין הלקוח לבית העסק או החברה. אין זה משנה מי מעניק את הכרטיס, מה שחשוב זה מה רשום בכרטיס ואיך הוא מעוצב. חשוב להבין שכרטיס הביקור אמור להעביר מסר כל שהוא, ועל כן מוטב לחשוב לעומק על הניסוח של המסר אותו תרצו להעביר:

  • מומלץ לשמור על גרפיקה אחידה ולא לבצע שינויים מהותיים בכרטיס המקורי שלכם. כך קהל היעד יזהה אותו תמיד ולא יתבלבל.
  • כדאי להשקיע בנייר איכותי אשר ישמר לתקופה ארוכה, לקוחות נוהגים לשמור את כרטיס הביקור בארנק או במגירה וכדאי שהוא יתפוס את העין.
  • חשוב להתייעץ עם גרפיקאים וקופירייטרים שמבינים בנושא ויודעים כיצד לנסח את הכרטיס בצורה הנכונה.

לוח שנה במתנה

מי שמחפש מתנה שימושית ופרקטית על מנת להעניק ללקוחות או לעמיתים למקצוע ניתן בהחלט לבחור בלוח שנה מעוצב ומודפס. לוח שנה להדפסה אשר נושא את הלוגו של החברה הוא ללא ספק מתנה שכל לקוח ישמח לקבל, ואם יש לו כבר לוח שנה בבית אז היא בוודאי ייקח אותו למשרד שלו.

כך ניתן לטפח את הקשר עם הלקוחות ולהראות להם שלא שכחתם אותם, ובנוסף להראות שמדובר על עסק רציני ומקצועי שמקפיד על לו"ז מדויק. לוח שנה שולחני ניתן להשיג על ידי פניה לחברה מקצועית כגון  גרף פרינט בע"מ שעוסקת בדפוס באופן מקצועי.

התקשרו עכשיו :  08-9256712.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here