לצחוק זה דרך חיים

0
351

יש אנשים שמומחים בלספר בדיחות, ההומור זורם להם בעורקים ופשוט כיף לבלות בחברתם. אנשים כאלה יכולים לשפר לכם את מצב הרוח אפילו לאחר סתם מפגש של עשר דקות במסדרון במשרד או בסמוך לעמדת הקפה. גישה חיובית והומור איכותי יכולים פתאום לשדרג לנו את היום ולהרים את מצב הרוח. ידוע לכל כי להומור אין גיל, ואותם אנשים מצחיקים מטבעם ידעו לספר בדיחות למבוגרים אך גם בדיחות לילדים קטנים. הומור היא תכונה כה נחשקת, כך שנשים רבות מעוניינות להתחתן עם גברים מצחיקים ובעלי חוש הומור מפותח שיאירו את חייהן, יקלילו רגעים עצובים ויפיגו תחושות לא נעימות וישפרו את האווירה בכל מקום שהם נמצאים בו.

צפייה בתכנים איכותיים מלמדת את הילדים

כל הורה וודאי מכיר את הרגע בו הוא זקוק לכמה דקות של מנוחה והוא מושיב את ילדו מול הטלוויזיה ובוחר עבורו סרט מבית ספרייה שלמה של סרטי ילדים מומלצים. פעמים רבות הורים מתקשים לבחור איזה סרט מתאים לגיל הילדים, מתאים לרמתם הקוגניטיבית ומכיל מסרים חיוביים שמתאימים לגיל ולמצב של הילדים. חשוב גם להקפיד על גיוון בתכנים שאתם מציגים לילדיכם על מנת שלא ישתעממו ויתחילו להתרוצץ, לריב או לכעוס. לילדים רבים יש העדפות לסגנון סרטים מסוימים- ילדות רבות אוהבות סרטי נסיכות כמו סרטי ברבי, שלגיה וסינדרלה, ואילו בנים לרוב אוהבים יותר סרטי הרפתקאות כמו כוכב המטמון, ראלף ההורס או שישה גיבורים. לפעמים כאשר הילדים אינם מצליחים להסכים על סרט אחד לצפייה, עליכם בתור הורים לחשוב על פשרה יצירתית כמו רשימות צפייה כמעין "תוכנית שידורים".

משחקים במחשב- אין ילד שלא מכיר ומשחק ביומיום שלו

ככל שעוברות השנים והטכנולוגיה מתפתחת ומשתכללת, יותר ויותר משחקי מחשב מפותחים, ובפרט משחקים אונליין. כיום ילדים בגילאים צעירים מאי פעם יושבים מול המחשב והקונסולות השונות ומשחקים במשחקים מורכבים שדורשים קורדינציה וחשיבה מהירה שאפילו אנשים מבוגרים פעמים רבות אינם מצליחים לעמוד בקצב. הם מכירים את המשחקים מחבריהם וגם משיטוטים אקראיים ברשת, וכך גם ילדים רבים מכירים את האתר הידברות עולם הילדים. האתר של הידברות מאגד בתוכו המלצות למשחקי מחשב אונליין, בדיחות, פעילויות מגניבות ועוד. אם גם אתם מחפשים רעיון למשחק עם הילדים שלכם, האתר של הידברות- עולם הילדים בהחלט שווה ביקור.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here