לימודי מכשור רפואי

לימודי מכשור רפואי
קרדיט Canva

מכללת אורנס לניהול בע"מ, המכללה המקצועית הרב תחומית לקורסים מובחרים, מזמינה תלמידים להירשם לתוכנית לימודי מכשור רפואי. תוכנית הלימודים שלנו מציעה הכשרה תיאורטית ומעשית מקיפה בתחום, ואת כל הידע הדרוש לטכנאי מכשור רפואי שעובד על ציוד רפואי פשוט או מורכב. במהלך הקורס, התלמידים לומדים איך לבצע תיקונים ולפתור תקלות של ציוד טיפולי ומכשירי אבחון ולנתח את הבעיות. הם לומדים לעבוד עם מוניטורים, מגברים ואלקטרודות.

מאפייני תוכנית לימודי מכשור רפואי

תוכנית לימודי מכשור רפואי מוקדשת לחקר הציוד המצוי במתקני מחקר רפואי ומעבדות קליניות. המשתתפים לומדים את היישומים הרפואיים של מכשירים וציוד, יחד עם מגוון טכניקות לפתרון בעיות. הקורס מתמקד גם בנושאים כמו אלקטרוקרדיוגרפים ומגברי מכשור. נושאים בסיסיים הנלמדים בקורס כוללים טרמינולוגיה רפואית, אנטומיה אנושית, פיזיולוגיה ופיזיקה. חלק המעבדה של הקורס חושף את הסטודנטים להיבטים המעשיים של תחזוקה מונעת ותיקון ציוד רפואי. תפקודם של מכשירי מעבדה קליניים הוא נושא מודגש במהלך תכנית לימודי מכשור רפואי. התלמידים לומדים על מיקרוביולוגיה וכימיה קלינית, ומקבלים הדרכה בשימוש במכשירים רפואיים, כולל מכשירים שמשמשים לניתוחים. נושאים נוספים כוללים את בחינת הציוד המשמש במסגרת מעבדה קלינית, וניתוח אלקטרוניקה יישומית בתוך המעבדה. בין הנושאים הנלמדים ניתן למצוא מעגלים, מחשבים וחיישנים.

ציוד מעבדה קליני

במסגרת לימודי מכשור רפואי, התלמידים לומדים על מכשירי מעבדה קליניים ורוכשים את הכישורים הדרושים להפעלת ציוד מעבדה בסיסי ולתמוך בו. תכנית הלימודים שמה דגש על מכשירים המשמשים כיום בכימיה קלינית ומיקרוביולוגיה. התקנים אלה כוללים צנטריפוגות מעבדה, חיישנים, אותות פיזיולוגיים, ומכונות שמסייעות לביצוע תהליכים רפואיים. התלמידים לומדים גם את סקירת נהלי הבטיחות לטיפול במטופלים, ואת התקנות הנוגעות לשימוש במכשירים. אם אתם מעוניינים להתחיל לימודי מכשור רפואי כדי להתקבל לעבודה בתעשייה הרפואית, במרכזים רפואיים, במרפאות פרטניות או במרפאות קופות החולים, או בבתי חולים, הלימודים במכללת אורנס לניהול בע"מ, שיש לה ותק של שנים רבות ומוניטין מעולה בהכשרת תלמידים במגוון תחומי התעשייה, יספקו לכם את הידע הדרוש להתחלת קריירה רווחית כטכנאי מכשור רפואי. אז זה הזמן להירשם לתוכנית הלימודים שמתאימה לכם, ולעבור את ההכשרה המקיפה על ידי מיטב המרצים בתחום. בקרו באתר של מכללת אורנס

מאמרים נוספים
מה הוא טנדר ואיך תוכלו לשפר אותו?
ראשית, בואו נבין מהו טנדר באופן כללי. במילים פשוטות, טנדר,...
מערכת מיזוג טובה יותר גם לחשבון החשמל
שיפור איכות החיים בזכות מיזוג משופר יותר הוא מטרה ראויה...
החשיבות של חקירת נאמנות נישואין
בגידה בנישואין היא בעיה נפוצה העלולה לגרום ללחץ משמעותי על...
יועצי תנועה
תפקידם של יועצי תנועה הינו קריטי להבטחת זרימת התנועה בעיר....
איך לעשות מחקר שוק?
כדי להצליח להתחרות בשווקים התחרותיים ביותר המאפיינים אל העידן הטכנולוגי,...
איך תזכו בחייכם בחזרה בעזרת מכון גמילה?
התמכרות לסמים או לאלכוהול עלולה להרוס מערכות יחסים בתוך משפחות,...
עורך דין תעבורה מומלץ
מי שמוצא את עצמו מעורב בתאונת דרכים חייב למצוא במהרה...
חברת השקעות נדלן בארהב
שוק הנדל"ן בארץ וברחבי העולם תמיד היה נחשב לשוק תוסס...
מארזי מתנה מיוחדים
מי שמחפש רעיון מקורי כדי להפתיע ולשמח אדם זה או...
סליקה לעסקים
השינויים שעובר העולם עם התקדמותה של הטכנולוגיה והתפתחותה, מכריחים את...
דילוג לתוכן