להתמודד עם האשמות חמורות

0
104

בשנים האחרונות יותר ויותר גופים פוליטיים פועלים על מנת להסדיר על פי חוק את השימוש בסמים קלים ובפרט בסם המריחואנה, אבל בפועל לא היו שינויים מהותיים בלשון החוק. כיום, על פי פקודת הסמים המסוכנים, שימוש, החזקה וסחר של סמים מסוכנים הן עבירות פליליות שהעונשים עליהם יכולים להגיע עד כדי מאסר בפועל. אף על פי שחלק ניכר מעבירות הסמים נחשבות חמורות על פי החוק, בעיני עורך דין פלילי עבירת סמים היא עבירה שניתן להתמודד איתה בהצלחה בהתאם לחומרי החקירה אותם מציגה הפרקליטות והמשטרה.

יתר על כן, פעמים רבות גם יעדיפו רשויות החוק להגיע להסדר טיעון אל מול הנאשם בביצוע עבירות סמים, ולכן חשוב לקבל ייצוג מעורך דין מומחה אשר יוכל לשמור על האינטרסים שלכם ולהשיג בעבורכם את התוצאה הטובה ביותר במהלך הסדר הטיעון.

לפנות לעורך דין מומלץ

על פי החוק במדינת ישראל, כל אדם אשר מזומן לחקירה במשטרה ומתנהלים נגדו הליכי חקירה והליכים פליליים זכאי לקבל ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי על מנת לאפשר להליך המשפטי להיות הוגן. האדם, יכול לפנות אל עורך דין פרטי לבחירתו ולקבל ייצוג משפטי, אך במידה ואין בידיו את האמצעים הכלכליים על מנת לשכור את שירותיו של עורך דין, ימונה בעבורו אחד מהסנגוריה הציבורית.

עם זאת, למרות שאדם יכול לקבל ייצוג ללא תשלום מהסנגוריה הציבורית, פעמים רבות הוא יעדיף לבחור בעורך דין אשר שמע עליו המלצות מקרוביו. יתר על כן, פעמים רבות אנשים אשר מתמודדים עם אישומים פליליים מורכבים ומעוניינים לקבל ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר, תרים אחר עורך דין פלילי מפורסם אשר טיפול בתיקים קשים ומפורסמים שזכו להד ציבורי ותקשורתי.

ליווי לאורך כל ההליך

כל אדם אשר מתמודד עם אישומים פליליים יחווה תקופה לא קלה, מורכבת ומלחיצה, משום שבסופו של יום, מדובר בחייו, בחופש שלו בזכויות שלו. לכן, חשוב לבחור בייצוג משפטי מקצועי מעורך דין מומחה שתוכלו לסמוך עליו שיעשה את המיטב ויסייע לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעבורכם.

אם אתם מתגוררים באזור המרכז ונקלעתם למצב שבעקבותיו אתם זקוקים לייעוץ וליווי של עורך דין פלילי תל אביב יכולה להציע לכם מגוון משרדים ותיקים ובעלי ניסיון רב, כמו משרדה של עורכת הדין שקמה אדרי. עורכת הדין שקמה אדרי מתמחה מסדר הדין הפלילי והעניקה ללקוחותיה ייצוג מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. מעוניינים בייעוץ משפטי? חייגו למספר 0545238646.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here