טרספה

0
452

חומר מסוג טרספה הוא אחד הנפוצים כיום בענפי הייצור והתעשייה השונים. מדובר בחומר בעל יתרונות רבים, ולכן הוא הפך לכל כך נפוץ גם בקרב המעצבים השונים. הטרספה הוא בעצם סוג של פורמייקה עבה, עמיד בצורה יוצאת דופן ובעל צבעים רבים לבחירה. הוא משמש בעיקר לצורך חיפוי וליצירת מחיצות, וניתן לראותו בדרך כלל בחדרי שירותים, מלתחות וכמחיצות שונות בחללים. הטרספה הוא חומר העשוי משכבות רבות אחת על השנייה ומזכיר את הפורמייקה. הוא עובר תהליך ייצור שהופך אותו לקשיח ועמיד מאוד, גם כנגד מים וחום ונחשב כחומר "ירוק" ידידותי לסביבה. אחד היתרונות החשובים שלו הוא שהוא מבודד בפני רעשים שונים, ומותאם למקומות בהם רמת הלחות גבוהה. מחירו של הטרספה זול יחסית והמחיר אינו בא על חשבון האיכות. אם ברצונכם לרכוש טרספה, תוכלו לפנות אל חברת מזונית, שם ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

 טרספה פתרון יעיל ושימושי

שימוש במחיצות טרספה הוא נפוץ מאוד ונוח מסיבות רבות שאחת מהן היא העלות הנמוכה, כך גם במידה ויש לכם תקציב נמוך אך הפרויקט הוא גדול וחשוב להוזיל עלויות. יש המשתמשים בטרספה לייצור רהיטים שונים. לחומר יש מגוון משטחים צבעוניים משני צדדיו, והציפוי הוא חלק בלתי נפרד מהלוח. מדובר במוצר עמיד בפני כימיקלים שונים אינו נוטה להיסדק, אינו סופג רטיבות או מתקלף ועמיד בפני שריטות וחום גבוה כולל אש.

טרספה רק אצל המקצוענים

אם אתם מחפשים מוצר איכותי שיענה על כל הדרישות המקצועיות והאסתטיות שלכם, פנו עוד היום לצוות המקצועי הוותיק של חברת מזונית, על מנת לקבל את הייעוץ למוצר שיהיה הכי טוב לצרכים שלכם.

Credit: Pixabay.com

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here