חקירות כלכליות ומידע עסקי

0
375

חוקר פרטי מומלץ מספק ללקוחות פרטיים ועסקיים מגוון שירותים מקצועיים ומענה למקרים ומצבים שונים בהם יש צורך לפתוח בחקירה על מנת להגיע לממצאים ולהוכחות בשורה של נושאים בהם: חשד לבגידה, חקירות כלכליות, מידע עסקי, איתור נכסים ועוד. בחירה נכונה בחוקר פרטי צריכה להתבצע בהתאם לכמה כללים ופרמטרים: ניסיון מקצועי ותוצאות מוכחות, חוות דעת והמלצות מאנשים שאתם סומכים על דעתם, מוניטין של המשרד, ניסיון רלוונטי בתחום החקירה הספציפי אליו אתם נדרשים ועוד. חקירות כלכליות נדרשות בכמה מצבים ומקרים: חשד לגניבה או מעילה בחברה, ארגון או בית עסק, חובות של לקוחות או ספקים כלפי בעל העסק ועוד. חוקר פרטי מיומן ומנוסה בתחום החקירות הכלכליות הינו בעל מומחיות בכל הנוגע למידע עסקי, הן כאשר יש צורך להשיג פרטים, ראיות והוכחות לגבי פעולות לא חוקיות שבוצעו בתחום העסקי והן כאשר קיים חשד להדלפת מידע עסקי של עובד העלולה לפגוע בפעילות העסקית של החברה או בית העסק. למידע נוסף פנו אל משרד אגוז פלוס.

שירותיו של חוקר פרטי מומלץ 

משרד חקירות בעל ניסיון ומוניטין יעניק לכם מעטפת שירותים מקצועיים וכן הגנה משפטית מלאה. צוות החוקרים המיומן פועל בשיתוף פעולה ובתיאום עם עורכי דין מנוסים המלווים כל צעד בחקירה ומוודאים כי היא מתנהלת בצורה תקינה. הליווי המשפטי חשוב במיוחד במטרה לאפשר שימוש בהוכחות, בממצאים ובראיות בבית המשפט ולהבטיח כי הן יהיו קבילות וכי הן הושגו בדרכים חוקיות. חקירה כלכלית המבוצעת על ידי חוקר פרטי מומלץ מתאימה במגוון מקרים: בעל העסק חושד כי אחד העובדים גונב כספים או מועל בכספי העסק, חשד להדלפת מידע עסקי רגיש לחברות מתחרות, חובות מצד לקוחות או ספקים שאינם מוחזרים ועוד. חוקר פרטי מיומן ומנוסה עושה שימוש בשיטות וטכניקות עבודה איכותיות ויעילות וכן בכלים, ציוד ואמצעים מתקדמים דוגמת האזנות סתר, הקלטות, מעקבים, איתור מידע רלוונטי ברחבי הרשת והמרחב הדיגיטלי ועוד. חקירות כלכליות מהוות מרכיב וחלק חשוב ומרכזי בעבודתו השוטפת של משרד חקירות. צוות המשרד בקיא ברזי החוק, באמצעים בהם ניתן לעשות שימוש, בהליכי ובשלבי החקירה הנדרשים וכל זאת כאשר הוא זוכה לגיבוי, ליווי והגנה משפטית הניתנים על ידי עורכי דין מנוסים שיבטיחו כי כל צעד ופעולה במהלך החקירה יבוצעו בהתאם לחוק וכי הראיות והממצאים יהיו קבילים בבית המשפט. 

משרד חקירות מוביל ומקצועי

אגוז פלוס הינה חברת חקירות מובילה ומנוסה המספקת שורה של שירותים מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים במגוון תחומים: חקירות כלכליות, איתור נכסים, ביצוע מעקבים כאשר מתעורר חשד לבגידה, חקירות סייבר, חקירה כלכלית גירושין ועוד. אנו נלווה אתכם בשיתוף פעולה ובתיאום מלא לאורך כל שלבי החקירה תוך הקפדה על מקצועיות, יחס אישי, הגינות, דיסקרטיות ושקיפות מלאה. ליצירת קשר: 050-5577111 אנו עומדים לשירותכם!

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here