התקבלתם לתפקיד ניהולי? בואו לקבל את הכלים הנדרשים

0
497

כל מנהל מבצע מדי יום שורה ארוכה של פעולות, שכל אחת מהן משפיעה במידה רבה על ביצועי הארגון, הן בהווה והן בעתיד. בהתאם יש לארגון אינטרס מובהק לשדרג את היכולות של המנהלות והמנהלים ולהקנות להם את הכלים החיוניים עבורם. למטרה זו פותחו ב"גישות הדרכה וייעוץ" מבחר סדנאות למנהלים. כל סדנא שכזו מועברת על-ידי מומחים בעלי ניסיון רב הן בניהול והן בהדרכת מנהלים, ובהתאם מספקת תועלת מרבית. מאפיין מהותי נוסף הוא האופי היישומי של כל סדנא, והאפשרות להתאים אותה באופן מדויק לצרכי הארגון.

 

אילו כלים מקנות סדנאות למנהלים?

* ניהול משא ומתן – מודלים שונים שמאפשרים מימוש מטרות, זיהוי הטיות ונטרול יעיל שלהן, וכלים ליצירת מצבי Win-Win גם במו"מ קשוח במיוחד.

* תקשורת אפקטיבית – מנהל חייב להיות אסרטיבי אבל לא אגרסיבי. זהו השלב לקחת חלק בסדנה ייעודית לפיתוח יכולות תקשורת, העברת מסרים ברורה וחדה, שפת גוף אסרטיבית ואפילו קבלת ביקורת כחלק מהאסרטיביות.

* ניהול מרחוק – הגלובליזציה מצד אחד והשימוש ההולך וגובר בכלים דיגיטליים מחייב מיומנויות ניהול גם מרחוק.

* פיתוח עבודת צוות מוצלחת – אחד האתגרים העיקריים של מנהלות ומנהלים הוא להעצים את העובדים שלהם ובעיקר – לגבש אותם לכדי צוות יעיל ומתואם היטב.

* מתן פידבקים מדויקים – כלי חשוב מאוד להגברת התפוקה של כל עובד, המוטיבציה שלו וגם המחויבות לארגון (בזכות התחושה שסומכים עליו, מאצילים לו סמכויות ועוד).

* מצוינות – גם מצוינות היא תכונה שניתן לחזק ולהעצים, ובפרט באמצעות סדנא שנבנתה על בסיס שילוב של ותק בתחום וידע עדכני.

 

תפקוד אופטימלי ושיפור גם במישור האישי

גישות הדרכה וייעוץ היא חברת בת של קבוצת גישות למצוינות, שהוקמה כבר ב-1987 ומאז השביחה מנהלים וארגונים רבים, כולל כמה מהגדולים והמוכרים בארץ (על לקוחות החברה נמנים בנק לאומי, טבע, HP, צה"ל, רשות הטבע והגנים, תנובה ועוד). לאורך השנים פיתחה החברה סדנאות למנהלים בכירים וזוטרים וממשיכה לשכלל אותן באופן שוטף. כל סדנא שכזו משפרת גם את התפקוד של המנהל כמנהל (או המנהלת כמנהלת, כמובן) וגם את ההתנהלות בחיים האישיים – כך שהתועלת ממנה כפולה ומכופלת. החברה מציעה ללקוחותיה הדרכת מכירוץ, הכשרת מנהלים והדרכה להעברת הרצאות בזום בצורה מעניינת ואינטראקטיבית. לפרטים נוספים בקרו באתר https://www.gishot.co.il/

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here