השתלת שיניים ביום אחד

0
2761

השתלת שיניים ביום אחד הוא טיפול חדשני בסוגו המגלם בחובו לא מעט יתרונות כמו למשל היעדר כאבים לאחר ההשתלה וסיכויי הצלחה גבוהים במיוחד.

אם עד לא מזמן העיון של השתלת שיניים נשמע לנו מופרך ודמיוני לגמרי, הרי שסביר להניח רופאי השיניים של אז לא יכלו בכלל להעלות על דעתם את האפשרות להשתיל שיניים באותו היום. אולם הטכנולוגיה המתפתחת היא נחלתנו ואנו נהנים ממגוון יתרונות כתוצאה מכך. סוג הטיפול החדשני של השתלת שיניים ביום אחד כולל המון יתרונות כמו למשל היעדר כאבים עם סיום ההשתלה, טיפול חד פעמי ובעל אחוזי הצלחה מאד גבוהים. תודות לטכניקה ייחודית זו, ישנה אפשרות לבצע השתלה של כמות רבה של שיניים ואף סטים שלמים על כמה שתלים בודדים תוך שעות ספורות.

שיטות השתלות חדשניות לעומת השתלות רב שלביות

שיטת ההשתלה המסורתית שהייתה נהוגה בעבר התבססה במידה גבוהה על האבחון הסובייקטיבי של הרופא המטפל לגבי המיקום שבו השתל יותקן ובאשר לזווית ביחס לעצם הלסת. הטכנולוגיה בבסיס שיטת ההשלות החדשנית ביום אחד, לא מבטלת את ההערכה הסובייקטיבית של הרופא, אלא מכוונת אותה למטרה בהתאם לאבחון ממוחשב של צילומי ה- CT, תוך כדי ציון המקום המתאים ביותר לקדיחת הבורג- השתל, ולגבי הזווית הטובה ביותר. תהליך ההשתלה הרב שלבי להשתלות שיניים היה כרוך בזמן המתנה להשתלבות השתל בעצם הלסת.

תנאים

תקופת המתנה זו הייתה אורכת שלושה חודשים ובה נעשה שימוש בכיפת ריפוי של החניכיים. כיום טיפולי השתלת שיניים ביום אחד מאפשר למטופלים להיכנס ולצאת מהקליניקה באותו היום וכעבור מספר שעות הם נהנים כבר מפה מלא בשיניים ישרות, מסודרות ולבנות. שיטה חדשנית זו מחייבת עמידה בכמה תנאים כמו למשל: נפח עצם לסתם תקין, צפיפות עצם תקינה של הלסת, שימוש בשתלים ייעודיים ונכונות לצרוך מזונות רכים במשך כמה שבועות לאחר הטיפול.

מרפאות שביט השתלות שיניים

מרפאות שביט השתלות שיניים היא מוכרת וידועה כיום בתחום ההשתלות ואסתטיקת הפה, צוות המרפאה מורכב משלושה רופאי שיניים – ד"ר עופר רוזנצוייג – רופא שיניים, ד"ר אריאל יודלב – רופא שיניים וד"ר הילה ציפורן- רופאת שיניים. במרפאה מעניקים למתרפאים מגוון פתרונות בריאותיים הכוללים בין השאר טיפולי השתלת שיניים ביום אחד ועוד השתלות מסוגים נוספים ומתקדמים.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here