העציצים שיכניסו צבע לחדרים הרטובים שלך

0
49

צמחי בית כבר מזמן לא מככבים רק במרפסות ואדני החלונות. בשנים האחרונות אנו עדים למגמה הולכת וגוברת של שילוב עציצים וצמחיה כאלמנט עיצובי לכל דבר וממש בכל חלל בבית. הטרנד הזה לא פוסח אפילו על חדרי השירותים והמקלחת. יש משהו בצמח ירוק ורענן שמשנה את כל האווירה במרחב שאנו נכנסים  אליו. דווקא בחדרים הרטובים, שעלולים להרגיש לעתים מעט סגורים ושוממים, העציץ הנכון יכול להעניק אווירה ביתית וחמימה ולשבור את המונוכרומטיות. זה יכול לנוע מעציץ סנסיווריה קטן על אדן החלון הקטן בשירותים ועד צמחים מטפסים שמעטרים את קירות חדר הרחצה כולו. כדי להתחיל ליישם את המגמה הזו בבית, אלו כמה טיפים שימושיים.

לקחת בחשבון את תנאי החלל

חשוב שנזכור, לא כל צמח יתאים בהכרח לחדרים רטובים. מעבר לעובדה שרמת הלחות בחדרים אלו עשויה להיות גבוהה מאוד, לעתים קרובות לא מגיע אל החדרים הללו אור שמש ישיר בשום שלב ביום. בחדרי השירותים, יהיה חלון קטן וצר במקרה הטוב וגם בחדרי הרחצה, במקרה בו יש חלון גדול, לרוב כניסת השמש אינה משמעותית. חשוב שניקח בחשבון את כל התנאים האלה ונוודא שאנו בוחרים בעציץ שיוכל לעמוד גם ברמות הלחות וגם שאינו דורש אור שמש ישיר כלל. עציצים פופולריים כמו מונסטרה עומדים בכל הקריטריונים האלו והעלים הרחבים והדקורטיביים שלהם יכולים להכניס המון שמחה לחדרי הרחצה. כדי להכניס אלמנט עיצוב מקורי באמת, נוכל לתקוע כמה מסמרים מעל העציץ ולסייע לצמח לטפס על גבי הקיר שמאחוריו.

חגיגה של צמחים בבית ומחוצה לו

לא משנה לאיזה חדר החלטת להכניס צמחים, מהם הרגלי היום-יום שלך וכמה מקום יש לך בבית, לנו במשתלת תגל הארץ יש את הידע והאמצעים כדי לסייע לך למצוא את הפתרון המושלם. רוצה להניח דשא סינטטי בחצר? להתחיל להקים את גינת החלומות הצבעונית והייחודית שלך? ממגוון עציצים ועד לציוד גינון מתקדם, יש לנו כל מה שנדרש כדי להצליח במשימה הזו. כדי להתחיל, כל שעליך לעשות הוא רק לפנות אלינו במספר הטלפון 054-5470267.

 

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here