החלונות דורשים תיקון – האם לפנות לאיש האלומיניום או איש האיטום?

0
42

אחד מההיבטים החשובים ביותר במסגרות האלומיניום בבית, הוא הבידוד האקוסטי שהם מספקים. הבית הוא המפלט שלנו מפני הרעש וההמולה שם בחוץ. לכן, אנו מצפים שכשאנו סוגרים את החלונות, נוכל ליהנות משקט ואף חשוב מכך – מפרטיות. ככל שפתרונות הבידוד שלנו נשחקים עם השנים, אנו עשויים לגלות שגם הרעש מתחיל לחדור אל הבית שלנו. שלא כמו איטום גג רעפים, למשל, לרוב לא נזדקק לאיטום חלונות במשך שנים רבות וסביר להניח שהמשימה הזו תתפוס אותנו בהפתעה. במקרים כמו אלו, השאלה הראשונה שתעלה לך בראש היא למי בעצם פונים, לאיש האלומיניום שביצע את המסגרות או למומחי איטום. אלו כמה שאלות שכדאי לשאול את עצמך כדי לקבל החלטה נכונה.

האם האחריות עדיין בתוקף?

לאורך תקופת האחריות, איש האלומיניום שלך מחויב לספק תחזוקה ותיקונים לכל כשל שעלה בבידוד האקוסטי. עם זאת, ברוב המכריע של המקרים האחריות שנקבל תחול אך ורק למשך 7 שנים לכל היותר. מעטים הקבלנים שיעניקו לנו אחריות לתקופה ארוכה יותר ולא סתם. ברוב המקרים הבעיות יתחילו זמן רב לאחר מכן. ככל שהנזקים החלו במסגרת תקופת האחריות, אין ספק שאיש האלומיניום הוא הכתובת האידיאלית שלך. עם זאת, במקרה השכיח יותר בו הנזקים החלו לאחר שפגה תקופת האחריות, איש האיטום יספק לך את הפתרון הטוב והמשתלם ביותר.

איטום חלונות נגד רעש מתבצע על ידי יישום חומרי איטום מבוססי סיליקון במרווח שבין מסגרת החלון לקיר הבית, מסילות החלון והמשקוף. זהו הפתרון האמין ביותר לבידוד תרמי ואקוסטי כאחד. ברוב המקרים, פתרון זה יחזיק למשך כ-7 שנים ולאחר מכן, יהיה עלינו לחדש את העבודה.

איש המקצוע האידיאלי לשיפור חוויית המגורים שלך

צוות "ידי זהב" מביא עמו ניסיון של מעל 25 שנה בכל עבודות האיטום. בין אם נדרש עבורך איטום מרתף לבניין משותף או איטום חלונות לבית הפרטי, יש לנו את הידע, הכלים והניסיון כדי לספק עבודה בסטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים. למידע נוסף ולהזמנת שירות, ניתן לפנות אלינו במספר 050-5142914.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here