הום סטיילינג – כי עיצוב זה מה שחשוב

0
1970

תהליך עיצוב הבית הינו אומנות לכל דבר ועניין, תהליך זה מאפשר לדיירי הבית לחוש שייכות ונוחות במקום בו הם גרים. השפעתו של חדר המעוצב לפי טעמך האישי יכולה לגרום לאדם אושר רב ולהוות מטרה לאנשים רבים ובעיקר בזמן בו אנו חיים כיום אנשים הפוכים להיות מודעים מאוד לנושא העיצוב ובאופן קבוע מחפשים איפה ניתן לשנות ולהוסיף פריטים בביתם. הום סטיילינג הפך לתחום רחב מאוד והרבה בעלי מקצוע מציעים את שירותם לא רק ברמת העיצוב אלא גם בשימושיות הרהיטים בבית והפיכת החלל בבית ליעיל יותר.

אז למי זה מתאים בעצם?

בגדול עיצוב דירות קטנות, מתאים לכולם! כאשר אתה הולך לקנות חולצה חדשה לרוב אתה עושה זאת לא רק בגלל שאתה צריך אלא גם בגלל שאתה מחפש את אותה תחושה טובה של משהו חדש ושונה. בהום סטיילינג המצב לא שונה, אצל אנשים רבים קיימת נטייה "להזניח" דווקא את הבית, המקום שלכאורה אמור להיות החשוב ביותר והנוח ביותר בו אתה מבלה את רוב זמנך. כאשר אתה מגיע אחרי יום עבודה ארוך ומעייף חשוב מאוד שביתך יספק לך את אותה תחושה טובה לה אתה כלכך זקוק. הום סטיילינג אישי יספק בדיוק את זה, הבית יקבל אנרגיה חדשה, אופי אחר ומשופר וללא ספק יגרום לכם להתגעגע אליו כאשר תהיו בחוץ.

שינוי ענק בהשקעה פחותה

אז כן, אנחנו כאן כדי לספר לכם שאתם לא צריכים "להפוך עולמות" כדי לעשות עיצוב פנים כפרי גדול, לפעמים כל מה שנחוץ הוא הזזת כמה פריטים וצביעת קיר אחד על מנת לשנות את הבית כולו. אז איך עושים זאת?

  • הרגשה – רק אתם יודעים מה עושה לכם טוב, חלק מהאנשים אוהבים את הצבע כחול וחלק אוהבים ורוד, התאימו אזורים שונים בבית לפי השימוש בהם. לדוגמא – בחדר השינה מתאים צבע מרגיע ולעומת זאת בחדר המשחקים צבע מעורר יכול לעבוד מצוין.
  • אנרגיות טובות – שימוש בשיטות דוגמאת פאנג שוואי יכול לשנות המון וליצור אווירה מלאה באנרגיות נפלאות והרמוניה בין האדם לביתו.

אל תתביישו להיעזר באחרים – האינטרנט מלא במידע, המון מעצבים בתחום ההום סטיילינג מקיימים בלוגים ואתרים אשר משתפים ידע מקצועי באופן קבוע, תקראו הרבה טיפים והמלצות ופשוט תלכו עם הלב שלכם כי בסופו של דבר הוא יודע מה טוב.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here