הדרך הטובה ביותר לשמור על האינטרסים שלכם

0
1768

בין אם מדובר באדם שאיתו אתם חולקים את החיים שלכם ובין אם זהו השותף העסקי (הקיים או הפוטנציאלי) – תמיד חשוב לדעת בדיוק איפה אתם עומדים, והאם המידע שאתם מקבלים אמין ומדויק. לנושא הזה יש חשיבות רבה יותר רגע לפני שאתם נכנסים להליך גירושין מורכב או מקבלים החלטות הרות גורל ביחס לעתידו של העסק שלכם. מה עושים? בודקים את השטח טוב יותר.

 

נכסים סודיים וחשבונות נסתרים

לאורך חיי הנישואין שלכם אולי צברתם נכסים משותפים ויש לכם גם חשבון בנק עם תוכנית חיסכון לא קטנה, אבל יש סיכוי לא רע שקיימים עוד כמה נכסים שאתם לא לגמרי מכירים. אם הם מוסתרים כנראה יש סיבה, וחשוב שתהיו מודעים לקיומם בעיקר כשאתם מתכננים להתגרש. זאת משום שרק תמונה מלאה ומדויקת תאפשר לכם לקבל את כל מה שמגיע לכם לפני שתחתמו על הסכם שסוגר פרק משמעותי בחייכם. חוקר פרטי במרכז יעזור לכם להשיג את המענה המושלם הזה, ועם הליווי המקצועי של משרד בקר חקירות ושירותי מידע לא יהיה שביב מידע שלא יגיע לידכם לפני שאתם מקבלים החלטות.

 

חקירות כלכליות על שותפים פוטנציאליים

העסק שלכם מרוויח לא רע וממש לאחרונה קיבלתם הצעה מפתה במיוחד. על פניו, היא יכולה להניב רק תשואה מכובדת, ועם השותף המרשים שחתום על העסקה הזו נדמה שאתם לא יכולים להפסיד. עם זאת, רק חקירה כלכלית מעמיקה ויסודית תחשוף את האמת ותגלה לכם האם אפשר לישון טוב בלילה, או שמא יש סיבה לחשוש – ולנטוש את ההסכם לפני חתימות. במילים אחרות, רצוי להבין האם יש בצד השני גורם אמין שיכול להוכיח את כל ההצהרות הגרנדיוזיות שלו, או האם עדיף לכם לשמור מרחק ולהגן על העסק שבניתם ועל החלומות הגדולים ביותר שלכם.

 

לפני שמחליטים – בודקים את השטח

גם אם החקירות הללו לא יניבו דבר, וגם אם נדמה שעל פניו איש לא מסתיר מכם נכס סודי, חשבון בנק או מידע רגיש שיכול להשפיע על ההחלטות שלכם, מומלץ להבין לעומק עם מי אתם ישנים בלילה ועם מי אתם עושים עסקים. בעזרת חוקר פרטי מעקבים אחר בן או בת הזוג יהפכו לפשוטים ומדויקים יותר, ועם צוות חקירה משלכם תוכלו לדעת האם הגורמים החתומים על הסכם המיזוג או השותפות באמת ראויים להיקרא "שותפים". כדי להגיע אל המסקנות הללו תוכלו להיעזר בצוות משרד בקר חקירות ושירותי מידע, ואתם מוזמנים לפנות אליהם כבר עכשיו בטלפון 052-4442848.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here