הדין הפלילי בישראל – המדריך הראשוני להתמודדות עם תיק פלילי

0
521

תיק פלילי הוא לא גזירת גורל שנחתה עליכם מהשמיים, אלא בדרך כלל הוא כתוצאה של תהליך חקירה ארוך שמביא לידי ביטוי התנהגות או חשד להתנהגות בעייתית מבחינת החוק. ועדיין, חשד ראשוני לא אומר שאתם תמצאו את עצמכם מאחורי סורג ובריח, בוודאי לא כאשר אתם מנהלים את התיק הפלילי בעזרתו המקצועית של עורך דין אלון ארז והצוות המשפטי שלו.

מה היא החשיבות של עורך דין פלילי?

העבודה עם עורך דין פלילי מוביללהתמודדות במקרים של מעצר בנוגע לסמים או בעיות אלימות במשפחה, היא שילוב של כמה וכמה גורמים שיכולים להשפיע על תהליך החקירה והמשפט. הידע המקצועי כמובן עומד בראש הפירמידה, והוא מבוסס על שנות ניסיון רבות והכרות עם המערכת המשפטית הישראלית. ולכן החשיבות של עורך דין עם ניסיון ועמידה בתחום הפלילי היא זו שתקבע את ההצלחה שלכם לאורך הדרך.

מתי כדאי לפנות לעזרתו של עורך הדין?

אם למשל אתם מתמודדים עם בעיות במהלך השירות הצבאי, כמו למשל תלונה על הטרדה מינית בצבא, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא קודם כל לפנות לעזרתו של עורך דין פלילי המתמחה בתחום ההטרדות המיניות. הרי כבר בשלבים הראשונים של התהליך יכולות להיות כל מיני אינטראקציות עם אנשים שונים שישפיעו על האופן שבו התיק שלכם נבנה. ומשום כך, אתם צריכים לקבל הדרכה מקצועית ולשמור על הזכויות והאינטרסים שלכם קרוב לחזה. עד יעבור זעם, עורך הדין הוא האיש הקרוב ביותר אליכם והוא שומר הסוד שלכם.

האחריות לניהול הליך הוגן – בידיו של איש מהימן

אלמנט נוסף וחשוב מאוד, תפקידו של עורך דין עבירות מין במהלך תיק פלילי הוא ההגנה על זכויות האדם הבסיסיות שלכם. הזכות להליך הוגן עומדת לכל אדם גם בתוך המערכת הצבאית וגם מחוץ לה. והיא מבוססת על כמה פרמטרים קבועים בחוק שאותם אתם רשאים לדרוש. במידה ואחד מהם לא מתקיים או שהחוקרים בתיק פוגעים בזכויות שלכם, עורך הדין מתערב והוא זה שיעזור לכם לשמור על הזכויות שלכם עד לקבלת פסק דין סופי.

הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אלון ארז מלווה ישראלים שמתמודדים עם תיקים פליליים כבר שנים רבות, ויוצר הצלחות משפטיות מקצועיות מאוד. הכל, על בסיס היכרות עם החוק והבנה של הצרכים האישיים של כל לקוח. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם צוות החברה ניתן לפנות למספר הטלפון 0507368203 לייעוץ ראשוני.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here