גידור לאתרי בנייה – מה חשוב לדעת?

0
1912

אם אתם קבלנים או עוסקים בבנייה בכל צורה שהיא, יש לכם לא מעט עבודה. אתם צריכים להתמקד בבנייה עצמה, ניהול קבלני משנה, ספקים, אישורים ומה לא… אך יש עוד משהו שאתם חייבים לדאוג לו והוא גידור לאתרי בנייה שאתם אחראיים עליהם. יש סוגים שונים של גידורים אך הפופולאריים ביותר אלו גדרות האיסכורית ולא בכדי. הגדרות הללו גם יציבים, גם איכותיים, וגם עומדים על תילם בכל מזג אוויר. מטרתם העיקרית של הגדרות הללו היא בטיחות העוברים ושבים וכן שמירה על הציוד שיש בתוך אתר הבנייה שאתם אחראיים לו.

בטיחות העוברים והשבים

אתרי בנייה מטבע הדברים הם מקומות עם סיכונים רבים, סיכונים בטיחותיים לעובדים ולאלו שמסביב. אתם חייבים לדאוג לבטיחותם של העובדים שלכם אך אתם חייבים גם לדאוג לאלו שעוברים בסמוך אליהם. קרו בעבר כבר לא מעט תאונות בגלל אזרחים ובעיקר ילדים שנכנסו לאתרי בנייה, ואתם חייבים לדאוג שיהיה ברור שאלו אתרים ויש בהם סיכון וגם להוות חציצה ומכשול לאלו שעלולים להיכנס אליהם. גידור לאתרי בנייה מסוג איסכורית זה בדיוק הגידור שאתם צריכים, גידור איכותי וברור מפח שיכול להחזיק מעמד כמה זמן שתצטרכו אותו.

עמידה בכל מזג אויר

גידור לאתרי בנייה מסוג איסכורית עמיד בכל מזג אויר. בישראל מזג אוויר הוא יחסית סביר ואין תנודות משמעותיות בקיץ ובחורף, ואם אתם מקבעים אותם בצורה טובה אין שום סיבה שהם לא יעמדו במקומם ויעשו את העבודה. קיבוע איכותי גם ימנע תזוזה שלהם בזמן רוח חזקה וכך אתם יודעים שגם כשאתם לא נמצאים באזור הוא מגודר וברור לכולם מה יש בו.

אפשרות צביעה

אם אתם רוצים שהגדר תהיה מעניינת ועם צבע שונה קצת או שאתם רוצים לתלות שילוט עליה עם איסכורית אין לכם שום בעיה. גדרות מפח אפשר לצבוע והצבע מחזיק מעמד יפה גם אם הגדר נרטבת. כל מה שאתם צריכים הוא לפנות לחברה איכותית ומקצועית שתספק לכם גדרות איכותיות, גדרות שישמשו אתכם באתר הבנייה לו אתם אחראיים ויעשו את עבודתם.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here