ברכת יום הולדת 

0
306

 

ברכת יום הולדת באירוע עצמו, נאמרת על ידי  בני משפחה ו/או חברים קרובים. ניתן להפיק ברכה כזאת באולפן הקלטות מקצועי. ניתן להסתפק בהקלטה או להשקיע יותר ולצלם את המברכים. בכל מקרה, מדובר על מחווה מושקעת שתרגש את החוגג. אולפני "קליפ נולד" מתמחים בנושא ברכות ליום הולדת וניתן לקבל אצלם מידע רב.

ברכת יום הולדת – באירוע מושקע

ברכת יום הולדת נושאים באחד משיאיו של האירוע. בימי הולדת עגולים או מיוחדים יותר כדאי להפיק ברכה  מצולמת אשר תעשיר את חוויית החוגג כמו גם את קרוביו החוגגים אותו. אולפן הקלטות ערוך היטב למשימות כאלו וניתן למצוא בו את כל הציוד הנדרש. מנהלים אותו ועובדים בו מומחים להקלטה, לצילום, לעריכה, לבימוי ועוד. הם יכינו את המקום, ידריכו את המצטלמים והדוברים ויפיקו סרטון מרגש ונהדר עבור החוגג. באולפן יש את כל הנדרש להפקה ובכלל זה: מיקרופונים, מוניטורים, סטנדים להעמדת המכשור ולהעמדת הדפים מהם מקריאים, ציוד הגברה, מצלמות פלוס עדשות איכותיות, מתקני רקע לצילום וציוד נוסף. הבמאי יעמיד את הדוברים ויצלם אותם בזוויות מתאימות כולל תקריבים.

ברכה ליום הולדת | קליפ נולד

יתרונות רבים

לברכת יום הולדת מצולמת יש יתרונות רבים. היא מרגשת מאוד וניתן להוסיף לה גם מוסיקת רקע וכדומה. אנשים אשר אינם אוהבים או מסוגלים לברך מול קהל ישמחו לאופציה הזאת. בנוסף, הם יכולים לערוך היטב את הכתיבה מראש ולומר בצורה מדויקת את כל מה שהם רוצים להביע. עצם ההגעה לאולפן הקלטות היא חוויה נהדרת בפני עצמה ומהווה חלק חשוב בהכנות המרגשות. מעל לכל, הקרנת הקליפ תוסיף עניין, ריגוש ותוסיף רבות להנאת החוגגים ובני משפחותיהם. את הקליף ניתן לשמור למזכרת ולצפות בו לאחר מספר שנים.

שירות מאולפן מקצועי

אולפני "קליפ נולד" נחשבים לאיכותיים מאוד ומומלץ לקבל מהם שירות. מנהליהם הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר בכל התחום של הפקת קליפ. הם נוצרו ממתן שירותים רבים ומוצלחים ללקוחות רבים המגיעים ממגזרי אוכלוסייה מגוונים. השירות הינו מקיף, וכולל ייעוץ, מחירים נוחים לכל כיס, צילום והקלטה, עריכה ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת ואת כישוריהם לכל לקוח הנזקק לכך.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here