בלי להתאמץ: כך תחסכו מאות שקלים בשנה

0
1640

לימדו אותנו שצריך לחסוך ולהתנהל בחוכמה, הסבירו לנו שיש מוצרים הכרחיים יותר ופחות, ובאופן כללי אנחנו משתדלים להיות צרכנים חכמים ככל האפשר. אז איך קורה שאנחנו בכל זאת משלמים על האינטרנט והטלפון יותר מהחברים שלנו? היום, כשיש כלי פשוט שחוסך את הטעות ובעיקר את המחיר שאנחנו משלמים עליה, נדמה שכבר אין באמת תירוצים.

מבצעים על חבילות הסלולר

לא חסרות היום חברות סלולר שמציעות מבצעים שונים והטבות מיוחדות. חבילות סלולר בהחלט זולות באופן ניכר ממחירן בראשית הדרך, ויש המון סיבות טובות לשינוי המבורך הזה. ובכל זאת, חבילה שרכשתם ולא עודכנה או שירות ששכחתם לבטל – כל אלה מייקרים את העסק ומצמצמים לכם את היתרה הפנויה בחשבון הבנק. אתר "משתלם לי" זיהה את הצורך באיתור פשוט של כל החלופות ובהשוואה נוחה ביניהן, וזה בדיוק מה שהאתר מציע לכם. בלחיצת כפתור ובלי טיפה של מאמץ.

גם האינטרנט שלכם יעלה פחות

לצד מחירי הסלולר שתוכלו להוזיל, גם על האינטרנט אפשר לשלם פחות. אתם רק צריכים להבין מה השירותים שיש לכם היום, על אילו מהם תוכלו לוותר ואיפה יש הטבות אטרקטיביות יותר. העלות של אינטרנט ביתי לא אמורה להיות גבוהה במיוחד, ואם אתם משלמים יותר מהשכנים או הקולגות במשרד, הסיבה היא שלא ערכתם כל עדכון זמן רב מדי. אם תשוו בין חברות או תנסו להוזיל את העלות מול החברה הנוכחית אתם יכולים רק להרוויח.

מותר לכם לחפש מבצעים

בין אם אתם רוצים לחתוך את הוצאות האינטרנט או הטלפון הנייד, אפשר ורצוי לחפש מבצעים בחברות אשר יכולות להעניק לכם שירות וגם באלה שעדיין לא ניסיתם בעצמכם. לחברת הוט מובייל מבצעים שיכולים להתאים לכם, וחברות הסלולר הוותיקות עשויות גם הן להציג דילים משתלמים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשוות ביניהן, להחליט איזו חבילה מתאימה לכם ולהתחיל לחסוך הרבה יותר בפעולה אחת פשוטה וקצרה.

אינטרנט, טלפון, טלוויזיה וסלולר

קו הטלפון הביתי אולי נעלם מרוב הבתים, אבל רבים עדיין מעריכים את היתרונות האדירים שלו. בזמן שהם צופים בטלוויזיה או גולשים באינטרנט הם עדיין מנהלים שיחות עם החברים, וזה לא תחליף לטלפון הנייד שמלווה אותם לכל מקום. כדי לקבל הטבה על כל ארבעת השירותים כפי שמציעה סלקום קוואטרו למשל, אתם רק צריכים להיכנס לאתר "משתלם לי" ולמצוא פתרון מדויק ונוח עבורכם – וזה בדיוק הזמן לעשות את זה.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here