בואו ללמוד פרסום מתקדם

0
220

עולם לימודי שיווק ופרסום הוא עולם נרחב. בלימודי שיווק ופרסום ילמד הסטודנט להכיר את כל חוקי הפרסום מהענקיות משרדי הפרסום ברחבי העולם. מה גרם לחברת אפל למכור חצי מיליון יחידות מחשב לאחר פרסומת אחת בלבד, למה קו המחשבה של חברות ענקיות וייחודית כמו נייק ואיקאה אינו מן השורה ואיך זה עובד, מה זה פרסום מכוער, פרסום חכם ועוד. עולם הפרסום הוא עולם רחב שכן באמצעות הדיגיטל עולם הפרסום צובר יותר ויותר תאוצה, רוב העולם מחזיק בחשבון פייסבוק מה שמאפשר פלטפורמה נוחה לפרסום, כמו כן גם גוגל הוא מנוע פרסום חזק מאוד בתחומו. נלמד איך לעשות קופירייטינג, חשיבה יצירתית, יצירת תוכן, כתיבת תסריט ועוד. מכללת יסודות אילת תלמד אתכם את לימודי שיווק ופרסום בצורה הטובה ביותר שאפשר, היא תקפיד להעביר לכם את הדברים הקריטיים ביותר על מנת שתצאו לעולם השיווק עם כלים וידע הכי טובים שאפשר.

 

טכנולוגית העתיד

קורס סייבר הוא אחד מהקורסים הנחשבים והעולים היום בתחום ההייטק ובתחום המחשבים, שכן יש המון מתקפות סייבר במיוחד בעידן המטבעות הדיגיטליים של ימינו ושכל העולם זז על פי הטכנולוגיה, המון האקרים שפורצים לאתרים ומפילים אותם ומנסים לקחת חתיכה, ולכן קורס סייבר זהו תחום מדהים ורחב שמביא עמו שלל אופציות. לוחמי הסייבר ילמדו טכניקות תקיפה והגנה, כמו כן המשתתפים בקורס סייבר יחוו תקיפות סייבר מדומות, וכן הם גם יצטרכו להשיב אש חזרה, כמו כן בסוף הקורס על התלמידים יהיה להצליח במבחנים השונים של המכללה על מנת שהם יהיו ברמה הגבוהה ביותר שניתן וידעו להתמודד עם כל איום רישתי שהוא.

 

מכשירים את מפתחי העתיד

קורס Devops הוא קורס אשר נועד להכשיר את אנשי הפיתוח לצרכים השונים, ולהתאים את היכולות שלהם לסביבת עבודה האדפטיבית. קורס Devops מתאים למתכנתים או אנשי פיתוח תוכנה שרוצים שיהיה בהם צורך לשנים הבאות ולטווח הרחוק בשוק הייטק, הקורס מלא באתגרים והוא אחד הקורסים יותר מתגמלים ומשתלמים. מכללת יסודות שבאילת היא מכללה בעלת 43 שנות וותק, והיא תעניק עבורכם את הקורס הטוב ביותר, תוך הבאת המרצים המוכשרים ביותר בארץ בהתחייבות, לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון: 08-6317011.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here