איפה הילד?

0
20

משמורת ילדים מתייחסת למקום הלינה ומקום המגורים שבו נמצאים הילדים. במצב הרגיל, בו קיים זוג נשוי ולו ילדים- כולם ישהו תחת אותה קורת גג באופן טבעי. אך, בעת החלטה על גירושין, מתפצל התא המשפחתי לשני מיקומים ולפיכך יש צורך להחליט על חלוקת המשמרות על הילדים. לעיתים החלוקה היא שוויונית ולעיתים, במקרים קיצוניים של אלימות או חוסר יכולת כלכלית של אחד הצדדים, המשמורת תעבור באופן בלעדי לצד אחד. מצב זה אינו רק רגיש עבור ההורים שעוברים את תהליך הגירושין אלא גם בעבור הילדים שכעת עליהם לחיות בבתים נפרדים. לכן, תהליך הגירושין והחלטה על מקום המגורים של הילדים וכיצד מתבצעת החלוקה צריך להיעשות ברגישות רבה תוך בחינה של כל הצדדים- כולל הצד של הילדים.

עו"ד הילה וינטראוב היא עורכת דין ומגשרת בתחום דיני המשפחה והגירושין, בעלת ותק רב וניסיון מקצועי. הילה מטפלת בתיקים ברגישות המתאימה לתחום זה ומלווה תהליכים רבים באופן נגיש ואדיב.

 

אימוץ ופונדקאות

באופן טבעי, השלב הראשוני לאחר חתונה הוא ילדים. זהו מהלך טבעי ולרוב מתרחש ללא בעיות, אך קיימים הורים שנתקלים בבעיות, כמו בעיות פוריות ולכן מתקשים להביא ילדים באופן טבעי. למזלם של אותם זוגות, קיימות אפשרויות רבות ביניהן- אימוץ ופונדקאות. גם זוגות חד מיניים נתקלים בקשיים ולכן משתמשים גם הם בפתרונות אלו. כבכל תהליך חשוב, בעל היבט משפטי כזה, עורך דין לענייני משפחה הכרחי בכדי לעבור את התהליך בצורה המקצועית והנכונה ביותר. ישנם פרטים רבים שחשוב לבדוק ולעגן בחוזה במהלך תהליכי אימוץ ופונדקאות שכן עם מערבים נושאים ועניינים משפטיים רבים ועורך דין הוא הגורם המקצועי להיעזר בו.

 

מגפת הגירושין

מגפת הקורונה לא פסחה על אף תחום בחיינו – גם לא על מערכות היחסים והנישואין בארץ. המגיפה אילצה את כולם להיות סגורים בבתים שלנו ללא יכולת לצאת מלבד לדברים חיוניים. פתאום, זוגות רבים מצאו עצמם זה עם זו במשך ימים רבים. את חלק מהזוגות, השהייה המשותפת קרבה, אך בחלק מהזוגות השהייה המשותפת דווקא הציפה קשיים רבים וגרמה לוויכוחים וחיכוכים עד כדי גירושין. תביעת גירושין בתקופה כזו הפכה שכיחה יותר, וזוגות רבים מוצאים עצמם בתהליך בו הם זקוקים לעורך דין מקצועי לענייני גירושין שיטפל בהם ובתהליך. עו"ד הילה וינטראוב היא עורכת דין ומגשרת מנוסה בתחום דיני המשפחה והגירושין. היא מטפלת בכל תיק ברגישות ובמקצועיות ותוכל לעזור לכם.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here