איך להקים גינה יפה?

0
3875

ברגעים טובים בחיינו ישראלים רבים מוצאים עצמם במקום בחיים בו הם רק רוצים להוריד את הקצב ולהירגע עם ההשגים בחיים – אצל חלקנו זה הנאה מההתקדמות בעבודה, אצל חלק מן האנשים המשמעות היא הנאה ממשפחה אהובה ואוהבת, ועבור חלק הכוונה היא להנאה מהבית היקר שעליו השקיעו כל כך המון, עם עדיפות לבית עם גינה ירוקה.

אכן, די קשה למצוא דבר יפה יותר מגינת ירק נאה ופורחת; פינה שבה ניתן לשבת בבוקר ולהתעורר עם כוס קפה טובה, לארח את המשפחה והחברים, לתת לילדים להשתחרר ולהשתולל, או לגדל פירות וירקות. אבל לא תמיד יש לנו פנאי לעסוק בנטיעה וגיזום, ולכן אנשים רבים בוחרים לשכור בעל מקצוע לעיצוב גינה.

עיצוב גינות עם ריץ' גינות

כיצד בוחרים גנן? בואו לקרוא עוד על גינון ביתי:

– לא יודעים את מי לקחת לטובת עבודות דשא מוכן? תמיד עדיף לקבל המלצה איכותית. שאלו את השכנים שלכם מי מטפל בגינה שלהם. מי שמרוצה מהגנן שלו לא יתנגד להמליץ לכם על בעל מקצוע טוב.

– העדיפו לתאם זמן קבוע, כך תוכלו להיות בטוחים שהגינה שלכם מקבלת טיפול טוב ומתמשך.

– תמיד עדיף לבחור בבעל מקצוע שעוסק בכל תחומים הגינון ולא בחלק מהם: נטיעת עצים, ניכוש ודישון, טיפול בגזם, הקמות גינון, התאמת צמחייה ותכנון השקייה.

– ואפילו שקל יותר לשכור מומחה להקמת גינות פרטיות , קשה להחליף את תחושת ההנאה והסיפוק שאנו יכולים לקבל מטיפול עצמי בגינה. עשו לעצמכם מנהג להקדיש למרחב הזה כמה שעות מדי פעם – כך גם תחסכו כסף וגם תהנו.

מחפשים חברה לעיצוב גינות? אם אתם מתקשים למצוא פנו ריץ' גינות – 050-5318540.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here