אוכל מוכן איכותי שמתעלה על המטבח הביתי? יש כזה דבר

0
660

לפעמים, גם כשאין אפשרות או חשק לבשל בבית, אנו נרתעים מלהזמין אוכל מוכן. רבים מאיתנו מקשרים אותו לאיכות ירודה, לכמויות אדירות של שמן ומעדיפים לאכול אוכל בריא ואיכותי יותר במטבח הביתי שלנו. ההיצע בעולם הקולינריה, אמנם, משתנה מקצה לקצה וכיום, ניתן להזמין אוכל מוכן גם משפים מובילים וליהנות בבית ממנות שלרוב אנו מקבלים רק במסעדות יוקרה. המטבח של שף איתן קיזלר מציע תפריטים עשירים ומגוונים שישדרגו את הארוחות המשפחתיות שלך עם טעם מופלא וההקפדה הבלתי מתפשרת של מטבחי העילית המובילים בארץ.

עבור רבים מאיתנו ארוחות השבת והחג הן אירוע שנסוב כולו סביב הבית והמשפחה. לכן, אנו משקיעים מאמצים נרחבים לקראת המפגשים הללו ולרוב עומלים שעות רבות במטבח כדי להוציא מנות תוצרת בית. אלו מסורות מבורכות ונהדרות שמחזקות את הקשרים המשפחתיים ונותנות ליצירתיות שלנו לחגוג. בסיטואציות מסוימות, אמנם, הבילוי המהנה יכול להפוך לסיוט. כשהלחץ גובר עקב מחויבויות כאלו ואחרות, בתקופות מורכבות שאינן מאפשרות לנו להשקיע וכשאנו מתכוננים לארח מספר גדול של אורחים, המטבח הביתי שלנו לא יוכל בהכרח לעמוד בעומס. במקרים כמו אלו, חשוב שנדע לקבל עזרה ונזמין אוכל מוכן לשבת או חג.

כל הטוב שבמסעדת שף – בבית!

היום כבר לא צריך להתלבט בין יציאה למסעדה טובה לבילוי שקט בבית. פשוט נעזרים בשירותי קייטרינג בוטיק, בוחרים בתפריט מותאם אישי שישתלב באופן מדויק בתוכניות שלנו ומקבלים את כל מה שדרוש לנו עד הבית.

במשך שנים, מציע שף קיזלר שירותי קייטרינג בצפון הארץ ומביא אל המטבח שלך את הנגיעה האישית שלו הבאה לידי ביטוי בכל מנה ומנה הנשלחת אליך. מתוך אמונה בלתי מתפשרת בחשיבות של התוצרת העצמית וטריות המוצרים, יהיה באפשרותך ליהנות מארוחה בה כל מרכיב ופריט נעשה במקום – מהלחמים והחמוצים ועד הקינוחים, הרטבים והממרחים – ללא יוצא מן הכלל. כשארוחת החג שלך נעשית על ידי שף בעל הכשרה רבת שנים בארץ ובאירופה ובעל מדליות זהב בתחרויות קולינריה, ממתינה לך חוויה.

כל מה שצריך לארוחה המושלמת

הקייטרינג של שף איתן קיזלר מציע לך את הפתרון השלם לכל ארוחת החג שלך. מסלטים ומנות ראשונות ועד לעיקריות מקוריות וייחודיות וקינוחי פטיסרי יוצאי דופן, מחכה לך תענוג אמיתי. להזמנת אוכל מוכן לפסח, לראש השנה ולשבת מפנקת במיוחד, אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כעת במספר הטלפון  052-4430202.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here