אדריכלית ומעצבת פנים משתמשת באלמנטים שונים

0
242

הגשת היתר בניה עבור נכס עתידי

מעצבת פנים במרכז מספקת את שירותיה הנאמנים ללקוחות פרטיים, עסקיים ואחרים. בין השירותים ניתן למצוא עיצוב בתים צמודי קרקע ואחרים על פי צרכי הבעלים. בכל עיצוב כזה יש צורך לקחת בחשבון מצב פיזי נתון של המגרש ואלמנטים רבים אחרים. התהליך הינו מורכב וכולל גם הגשת היתר בניה עבור הנכס העומד להיבנות וכדומה. סטודיו "אדריכלות החן" בניהולה של המעצבת היצירתית חן אברהמוף ידוע בשם ההולך לפניו וכדאי לפנות אליו לקבלת מידע ולייעוץ.

מעצבת פנים במרכז – עיצוב פרקטי ונאה

מעצבת פנים במרכז שואפת בכל תכנית לשלב פרקטיות יחד עם מרחב פנימי נאה. צריך לזכור, כי הדיירים אמורים לבלות שעות רבות בבית, ולכן, הוא חייב להיות נוח ומזמין. יחד עם זאת, הם אמורים לגור במקום אשר יעורר בהם רגשות נעימים, שיוכלו לארח שם בהרגשה טובה וכדומה. ניתן לבחור בסגנונות עיצוב שונים כאשר הנפוצים ביותר הם הכפריים, המודרניים והקלאסיים. ניתן למצוא גם אקלקטי, רטרו/וינטאג' ועוד. המעצבת תגיע למקום המיועד, תצפה לנוף הנשקף ממנו, תבחן את השיפועים בו – אם קיימים, את כיווני השמש ועוד. היא תלמד על צרכי הבעלים ובין היתר על גודל הבית הרצוי ומבנהו, על המערכות אותם הם רוצים להכניס וכדומה. על פי כל הנתונים הללו היא תיצור תוכנית אשר תתאים לצרכיהם ולטעמם האישי. היא תיבדק שוב ושוב וייעשו בה שינויים עד לעיצוב הסופי.

שימוש באלמנטים שונים.

קו העיצוב יוביל בכל הבית עם התאמות מתבקשות לסלון, למטבח ולחדרים וחללים אחרים. בנוסף, ייעשה שימוש בחומרים מהטבע או אחרים מעובדים דוגמת: אבן, מתכת, עץ, זכוכית, טקסטיל ועוד. הבחירה בהם תהיה על פי הסוג, המרקם, הצבע ועוד כאשר הרצון הוא שישתלבו היטב ביניהם. ניתן להוסיף, נישות, הנמכות תקרה, מחיצות, חיפויי קיר ועוד.

שירות מקצועי על ידי מעצבת פנים מומלצת

חן אברהמוף  הינה מעצבת פנים מומלצת  ומנהלת את סטודיו "אדריכלית החן" כדאי ליצור קשר עימה לקבלת שירותי עיצוב מקצועיים עם יחס אישי. היא בעלת ידע רב שנרכש מלימודים והתמחויות במוסדות מוכרים. היא בצעה פרויקטים מורכבים ומוצלחים ללקוחות מגוונים ותשמח להעמיד את כישוריה לכל לקוח.

הוסף תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here